Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Alytaus rajone keliaujantiems turistams orientuotis bus paprasčiau

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  14:29, 2019-09-27
Alytaus rajone keliautojams bus lengviau orientuotis. Kryptį į lankytinus objektus ir turizmo maršrutus nurodys informaciniai kelio ženklai.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajone keliautojams bus lengviau orientuotis. Kryptį į lankytinus objektus ir turizmo maršrutus nurodys informaciniai kelio ženklai.

 

Penkios Pietų Lietuvos savivaldybės siekia kuo geriau informuoti turistus apie turizmo maršrutus, lankytinas vietas. Bendradarbiaudamos Alytaus miesto ir rajono, Druskininkų, Varėnos ir Lazdijų rajonų savivaldybės įgyvendina projektą „Alytaus regiono turizmo informacinės infrastruktūros plėtra“. Alytaus regione jau įrengiami  informaciniai ženklai į lankytinas vietas, žymimi pėsčiųjų, dviračių, automobilių turizmo maršrutai.

 

Alytaus rajone bus pastatytos krypties rodyklės į lankytinas vietas ir pažymėti lankytinos vietos pavadinimai, stulpai su krypties rodyklėmis, keturių tipų informaciniai stendai: informaciniai stendai-lentelės, informaciniai stendai, atverčiami stendai-lentelės, Alytaus regiono informacinis stendas-pilonas.

 

Sukurta turizmo informacinė infrastruktūra padės turistams bei lankytojams patogiai keliauti Alytaus regione siūlomais maršrutais ir savarankiškai planuotis kelionę automobiliais, dviračiais ar pėsčiomis.

 

Alytaus regiono informacinės struktūros įrengimo projektui numatyta  208 223,53 Eur, iš kurių Europos Sąjungos lėšos – 176 990,00 Eur, projekto partnerių lėšos – 31 233,53 Eur.

 

Projekto vykdytojas – Alytaus miesto savivaldybės administracija. Alytaus rajono, Varėnos rajono, Lazdijų rajono ir Druskininkų savivaldybių administracijos yra projekto partnerės.

 

Projektą planuojama įgyvendinti iki 2020 m. rugsėjo pabaigos.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra