Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Alytaus rajone gimusiam naujagimiui – didesnė vienkartinė išmoka

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  16:01, 2020-02-10
Naujagimių tėvams Alytaus rajone - didesnės išmokos.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino 2020 metų biudžetą, o jame numatyta ir didesnės vienkartinės išmokos gimus vaikui. Iki šiol buvo numatyta, jog naujai gimusiam piliečiui, kurio deklaruota gyvenamoji vieta Alytaus rajone, mokama 200 eurų vienkartinė išmoka. Nuo šių metų ši suma didėja iki 500 eurų.

 

„Išmoką gimus vaikui gali gauti visos Alytaus rajone gyvenančios šeimos, nepaisant jų pajamų. Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui gali kreiptis tėvai, kurie ne trumpiau nei vienerius metus deklaruoja savo gyvenamąją vietą arba yra įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Alytaus rajono savivaldybėje, kai gimusio kūdikio deklaruota gyvenamoji vieta registruojama Alytaus rajono savivaldybėje“, - sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Silvija Janulevičienė.

 

Norint gauti išmoką, vienas iš kūdikio tėvų turi raštu kreiptis į deklaruotos vietos seniūniją arba seniūniją, kurios teritorijoje yra įtrauktas į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą, pateikti prašymą vienkartinei išmokai gauti ir kitus reikalingus dokumentus.

 

Vienkartinė išmoka yra mokama iš Alytaus rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra