Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus policja pristatė veiklos rezultatus: žmonės pasitiki ir jaučiasi saugūs – einama teisinga linkme

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:52, 2023-02-08
Trečiadienį pristatyti 2022 metų Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato veiklos rezultatai.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Alytaus policija šalies kontekste atrodo išties gerai, jos darbo rezultatai – džiuginantys“, - tokį įvertinimą vietiniams pareigūnams trečiadienio rytą išsakė Dzūkijos sostinėje apsilankęs Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Marius Draudvila. Jis atvyko į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2022 metų veiklos rezultatų pristatymą ir aptarimą, kur susirinko pilna salė ne tik policijos pareigūnų, bet ir kitų institucijų atstovų.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius už tarnybą dėkojo kiekvienam pareigūnui, savivaldybių vadovams, bendruomenėms, socialiniams partneriams, kolegoms iš kitų struktūrų, veteranams ir kt.

 

„Linkiu kad visus iškilusius iššūkius įveiktume kartu, kad būtume vieningi, savo veikla ir nuveiktais darbais didintume pasitikėjimą mūsų tarnyba. Susitelkimo ir vienybės, palaikymo šeimose, kolegos“, – pristačius rezultatus, linkėjo A Jurgelevičius.

 

 

Kaip sakė Policijos generalinio komisaro pavaduotojas M. Draudvila, geri Alytaus apskrities policijos pareigūnų darbo rezultatai pasiekti ir bendradarbiavimo su kitomis institucijomis dėka.

 

„Kad yra taip, kaip sakau, rodo ir apklausų skaičiai. Vienas pirmųjų kriterijų apklausose yra pasitikėjimas policija. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato skaičius yra 85 proc. – geresnis nei Lietuvos vidurkis.  Kitas kriterijus – kaip gyventojai jaučiasi savo gyvenamojoje aplinkoje, ar jie jaučiasi saugūs, ir čia yra dar geresnis skaičius – 86 proc. Tad jeigu gyventojas jaučiasi saugus ir vertina jūsų darbą, vadinasi, jį atliekate gerai, kryptingai, ir rezultatas yra pasiekiamas“, - kalbėjo M. Draudvila.

 

 

Pasak jo, Alytaus apskrities vyriausiasis komisariatas, lyginant su kitais,  gali pasidžiaugti ir įstojusių mokytis į policijos mokyklą pareigūnų skaičiumi. Alytus niekada neturėjo problemų dėl darbuotojų, ir ta tendencija išlieka.

 

Kalbėdamas apie tobulintinas sritis, komisaro pavaduotojas teigė, kad Alytaus apskrities komisariatas, kaip ir kiti šalyje,  išsiskiria nusikalstamos veikos elektroninėje erdvėje skaičiais. Lyginant su kitomis nusikaltamomos veikomis, minėtų veiklų augimas visoje šalyje yra praktiškai padvigubėjęs. Tad, pasak M. Darudvilo, 2023 metais vienas iš policijos prioritetų yra mokymai policijos pareigūnams tiriant šios srities nusikalstamas veikas.

 

Policijos generalinio komisarao pavaduotojas taip pat akcentavo naujo personalo pritraukimo ir esamo išsaugojimo svarbą, užsiminė apie policijos veiklos organizavimo optimizavimą ir paminėjo, kad šie metai tikrai bus kupini iššūkių. Pirmiausia laukia rinkimai į savivaldybės tarybą,  vėliau – Eurolygos finalo ketverto varžybos, NATO viršūnių susitikimas, kur prireiks daugybės pareigūnų pagalbos iš visų miestų.

 

 

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2022 metų veiklos rezultatai buvo pristayti VIDEO formatu. Po pristatymo savo įžvalgomis dalinosi savivaldybių, kitų insititucijų atstovai, pasidžiaugę nuveiktais darbais ir turėję patarimų.

 

Kolegų rezultatais pasidžiaugė ir buvęs Policijos generalinis komisaras bei buvęs Alytaus meras Vytautas Grigaravičius.

 

„Nuveikta nemažai darbų. Visuomet stebiu, žiūriu, pergyvenu dėl nesėkmių ir džiaugiuosi, kai viskas pavyksta. Tie kertiniai rodikliai ir tai, kad žmonės jaučiasi saugūs, kalba patys už save. Jūs tikrai atliekate reikalingus darbus“, - kalbėjo V. Grigaravičius.

 

Su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2022 metų veiklos rezultatais galite susipažinti čia: https://www.youtube.com/watch?v=bpPrGfie9t8