Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Alytaus policijos šuo aptiko gabentas narkotines medžiagas

Parengta pagal Vilniaus VPK pranešimą  •    •  15:33, 2019-08-01
Automobilyje aptiktas didelis kiekis narkotikų.
Vilniaus VPK nuotr.

Alytaus apskrities  vyriausiojo policijos komisariato tarnybinis šuo padėjo aptikti automobiliu gabentą didelį kiekį narkotinių medžiagų. Jas vežęs vairuotojas įkliuvo Lazdijuose.

 

Vyras buvo sulaikytas liepos 30 dieną. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime teigiama, kad šio komisariato pareigūnai, atlikinėdami prevencines priemones tikrino, kaip per valstybinę sieną į Lietuvos Respublikos teritoriją įvežami kroviniai.


 
Liepos 30 d. dirbdami Lazdijų rajone, pasirinktinai stabdydami atvykstančias transporto priemones,  pareigūnai atkreipė dėmesį į iš Lenkijos Respublikos teritorijos įvažiavusį automobilį, kurio vairuotojas pamatęs policijos pareigūnus padidino greitį ir nuvažiavo į šalies gilumą link Lazdijų.


 
Policijos pareigūnams Lazdijų mieste sustabdžius šį automobilį, jo vairuotojas ir keleivis elgėsi įtartinai, akivaizdžiai jaudinosi. Kilus įtarimams, automobilis buvo patikrintas su Alytaus apskrities  vyriausiojo policijos komisariato tarnybiniu šunimi, kuris parodė, kad automobilyje gali būti gabenamos narkotinės medžiagos.

 
Atlikus detalų automobilio patikrinimą, pareigūnų įtarimai pasitvirtino. Automobilyje buvo aptikta slėptuvė, kurioje rasti 7 paketai su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga.
 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

 

Sulaikyti automobilio vairuotojas ir keleivis uždaryti į areštinę, artimiausiu metu bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo. Sulaikytiems asmenims gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra