Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus policija – geriausių Lietuvos pareigūnų gretose

Policijos departamento informacija  •    •  20:49, 2022-09-14
Alytaus apskr. VPK policijos pareigūnų komanda.
Lietuvos policijos nuotr.

Druskininkuose vykusio Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurso nugalėtojais tapo Panevėžio apskr. vyriausiojo policijos komisariato (toliau - VPK) komanda.

 

Jau 26-ąjį kartą rengiamame konkurse dalyvavo geriausios policijos komandos iš visos Lietuvos, laimėjusios savo apskrityse surengtas atrankas. Pareigūnai varžėsi šaudymo, orientacinėje, ekstremalaus vairavimo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, žinių patikrinimo, taktikos, reagavimo į ypatingą įvykį ir kitose rungtyse. Konkurso metu jiems teko operatyviai spręsti netikėtas užduotis.

 

Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą konkurse iškovojo Panevėžio apskr. VPK komanda - Deividas Valtaris, Panevėžio apskr. VPK Biržų policijos komisariato viršininkas; Edgaras Rulys, Panevėžio apskr. VPK Biržų policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas; Roma Aukštikalnė, Panevėžio apskr. VPK Biržų policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja; Tautvydas Armonavičius, Panevėžio apskr. VPK Biržų policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis.

 

Antrąją vietą užėmė Marijampolės apskr. VPK komanda, o treti liko Alytaus apskr. VPK pareigūnai.

 

 

„Šiame konkurse nėra pralaimėtojų, nes kiekvienas, atvykęs čia, jau yra laimėtojas. Džiaugiuosi, kad konkurse turite progą pasivaržyti tarpusavyje, pasidalinti savo patirtimis ir susirasti naujų draugų“,- sveikindamas dalyvius sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

 

Kartu su lietuviais konkurse dalyvavo ir pareigūnai iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Geriausiai tarp užsieniečių pasirodė Lenkijos policijos komanda.