Alytaus plaukikai iš čempionato Latvijoje grįžo su medaliais

Alytaus sporto ir rekreacijos centro informacija  •    •  9:13, 2020-03-11
Alytaus plaukikai su treneriais.
ASRC nuotr.

Rygoje (Latvija) vyko Pabaltijo šalių plaukimo čempionatas. Jis vyko suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių kategorijose. Mūsų šaliai atstovavo  du Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukikai : Ugnius Kamandulis, Edvinas Kilmanas.

Geriausiai sekėsi Ugniui Kamanduliui, kuris 4x100 m. kombinuotoje estafetėje jaunimo grupėje su  komandos draugais iškovojo čempiono vardą, o 4x100 m. kombinuotoje estafetėje suaugusiųjų grupėje buvo trečias.

Asmeninėje įskaitoje Ugnius iškovojo dar du medalius: sidabro – 100 metrų peteliške distancijoje (jaunimo grupėje ) ir bronzą  –  50 metrų peteliške distancijoje ( suaugusiųjų grupėje).

Edvinas Kilmanas jaunių grupėje, plaukdamas krūtine 100  ir 200 metrų distancijose, laimėjo bronzos medalius, o 4 x 100 m. kombinuotoje estafetėje iškovojo sidabro medalį. Šiuos sportininkus treniruoja Romualdas Garbinas ir Viktoras Janavičius.