Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos ateitis – naujojo pirmininko rankose

Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos informacija  •    •  9:23, 2023-09-18
Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba.
Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos nuotr.

Rugsėjo 15 d. Alytaus miesto savivaldybės posėdžių salėje pagrindinė Alytaus moksleivių balsą atstovaujanti jaunimo organizacija Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba (AMSMT) surengė kasmetinį rinkiminį visuotinį narių susirinkimą.

 

Susirinkime sveikinimo žodį tarė Povilas Labukas, padėkojęs savo kadenciją baigusiai pirmininkei Lėjai Petkevičiūtei bei palinkėjęs jaunimo organizacijai tolimesnės sėkmės. Savo kadenciją užbaigusi Lėja pristatė savo metinę ataskaitą, o dalyvavę mokinių savivaldų pirmininkai, AMSMT savanoriai bei kiti svečiai prisiminė visų metų įvairų, turiningą organizacijos darbą: įvykusią rinkimų simuliaciją, diskusijas bei kitus renginius, tokius kaip: „Jaunimo forumas”, „Mokinių savivaldų konferencija”, „Menų forumas”, svajingasis „Akustinis vakaras” ar miesto jaunimo vizitine kortele jau tapęs parodijų šou  „COPY&PASTE”. Pirmininkės ataskaita buvo patvirtinta be priekaištų.

 

 

Susirinkusieji išklausė kandidato Simo Savukyno prisistatymą apie save, savo naująją koordinatorių komandą, išsikeltus tikslus bei kaip ir kodėl žada jų siekti. Įvykus mokinių savivaldų pirmininkų balsavimui, balsų skaičiavimo komisija galėjo su džiaugsmu pranešti, jog Simas tapo naujuoju AMSMT pirmininku.

 

Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba sveikina naująjį Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos pirmininką ir linki sėkmingos bei darbingos kadencijos!

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai