Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Alytaus miesto parkuose ir gatvėse bus šviesiau – keis šviestuvus

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:32, 2020-07-31
Miesto sode bus pakeisti 59 šviestuvai.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė iš anksto ruošiasi tamsiajam metų laikui ir planuoja parkuose bei gatvėse sumontuoti naujus šviestuvus. Taip mieste ne tik bus pagerintas apšvietimas, bet ir taupoma elektros energija.

 

Ketvirtadienį savivaldybė paskelbė viešąjį pirkimų konkursą šviestuvams ir jų pakeitimo darbams įsigyti. Natrio šviestuvus ketinama pakeisti į LED šviestuvus. Iš viso planuojama sumontuoti 696 naujus šviestuvus miesto gatvėse ir 120 šviestuvų parkuose.

 

Daugiausia šviestuvų bus pakeista Miesto sode – 59, 34 – Kurorto parke ir 27 – Studentų skvere.

 

Kalbant apie gatves, tai daugiausia naujų LED šviestuvų bus sumontuota Punsko ir Kalniškės gatvėse – 136 šviestuvai, Putinų gatvėje – 82 šveistuvai ir Statybininkų gatvėje – 73 šviestuvai.

 

Taip pat šviestuvai bus keičiami Jurgiškių, Jaunimo, Volungės, Raudonkalnio, Druskininkų, Vieversių, Verslo, Sidabrio, Forų, Pievų, Lankų, Jiezno, Liepų, Varnėnų, Aviečių, Kauno ir Pramonės gatvėse.

 

Konkursą laimėjęs paslaugos tiekėjas šviestuvus turės pakeisti per penkis mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai