Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Alytaus miesto mokytojams – ir gražiausi linkėjimai, ir premijos

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  17:39, 2019-10-03
Septynioms mokytojoms įteiktos premijos ir simbolinės plunksnos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto teatre ketvirtadienį skambėjo gražiausi pedagogams skirti palinkėjimai ir sveikinimai. Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, Alytaus meras tradiciškai pagerbė ir padėkojo miesto mokytojams. Septyniems jų buvo įteiktos piniginės premijos, kitiems – padėkos raštai.

 

Už kūrybišką darbą ir gerosios patirties skleidimą Tarptautinės mokytojų dienos proga 1665 eurus siekiančios premijos ir simbolinės plunksnos šiemet paskirtos lopšelio-darželio „Obelėlė“ ikimokyklinio ugdymo vyresniajai auklėtojai Romai Krisiulevičienei, lopšelio-darželio „Putinėlis“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojai metodininkei Snieguolei Čėsnienei, ,,Volungės“ progimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Raimondai Jurgaitytei, ,,Drevinuko“ mokyklos-darželio pradinių klasių mokytojai metodininkei Danutei Pankienei, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Eglei Barysienei, Šaltinių progimnazijos meninio ugdymo mokytojai metodininkei Astai Labutienei, Panemunės progimnazijos muzikos mokytojai metodininkei Giedrei Petkevičienei.

 

 

 

Alytaus meras Nerijus Cesiulis mokytoją įvardino kaip Lietuvos ateities kūrėją, žmogų, vedantį vaikus gyvenimo keliu.
 

,,Džiaugiuosi, kai mūsų miesto mokytojai būna įvertinti, nominuoti tam tikrose nominacijose. Bet dar labiau man džiugu, kai jų mokomi vaikai pademonstruoja puikius rezultatus olimpiadose, egzaminuose. Manau, kad ir mokytojų širdyse tokie pasiekimai yra jų didžiausias laimėjimas.

 

Mokytojų dieną prisimename savo geriausius mokytojus. Ačiū mokytojams, kad ugdo jaunąją kartą. Ugdydami mokinius, pirmiausia būkite laisvi patys. Tikiu, kad mokytojo, kaip prestižinės profesijos, siekis bus įgyvendintas ne tik žodžiais, bet ir darbais”, - renginio metu kalbėjo meras.

 

 

Pedagogus sveikino ir Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

 

,,Labai svarbu, kad mokiniai noriai eitų į mokyklą, kad atėję čia jie patirtų pažinimo ir mokymosi džiaugsmą, kad jų lūkesčiai būtų išpildyti. Švietimo sistemoje dirbantys žmonės svajoja apie tai, kad daugėtų mokyklų, į kurias mokiniai nori eiti. O kad ši svajonė išsipildytų, svarbu, kad visa švietimo bendruomenė palaikytų kuo geresnius santykius, kad mokyklose būtų geras mikroklimatas”, - kalbėjo V. Valūnas, teigęs, kad mokytojo profesija – svarbiausia pasaulyje, nuo jos priklauso, kokia bus ateitis.

 

Pedagogus Mokytojų dienos proga pasveikinti atvyko ir dekanas Arūnas Užupis. Jis priminė, kad Popiežius Pranciškus spalio mėnesį paskelbė ypatingųjų misijų mėnesiu. Mokyklą jis įvardino puikia vieta toms svarbioms gyvenimo misijoms atlikti.

 

 

Gražius žodžius pedagogams skyrė ir Seimo nariai Julius Sabatauskas ir Robertas Šarknickas. J.Sabatauskas prisiminė savo istorijos mokytoją ir linkėjo pedagogams, kad mokiniai juos prisimintų ir dėkotų. J. Sabatauskas savo asmenininę padėką už aktyvią veiklą telkiant Alytaus švietimo bendruomenę mokymuisi, naujovių diegimą vardan kiekvieno vaiko asmenybės įteikė Aldolfo Ramanusko-Vanago gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Jolitai Petkevičienei.

 

R. Šarknickas padėkojo mokytojai, kurią iki šiol prisimena kaip gerumu, pozityvia energija trykštantį fontaną. Savo padėką už ilgametį nuoširdų pedagoginį darbą, kultūrinę, švietėjišką veiklą, kūrybiškumą darbe bei puikius mokinių ugdymo pasiekimus jis įteikė Šv. Benedikto gimnazijos pradinio ugdymo mokytojai Elenai Zmitrulevičienei.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra