Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 130

Alytaus miesto mokiniams nupirkta daugiau kaip 400 kompiuterių

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  11:15, 2020-04-21
Alytaus miesto savivaldybė gavo 410 planšetinių kompiuterių ir 33 nešiojamuosius kompiuterius.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė gavo 410 planšetinių kompiuterių ir 33 nešiojamuosius kompiuterius. Jie skirti Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių nuotoliniam mokymui. Šią kompiuterinę įrangą Mokyklų aprūpinimo gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis projekto  lėšomis mokiniams nupirko Nacionalinė švietimo agentūra.

 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, nuotolinis mokymas jau savaime yra iššūkis, todėl užtikrinti reikalingas mokymo priemones mokiniams – būtina. Ji džiaugiasi, kad kompiuterinės įrangos poreikis visiškai patenkintas, ir Alytaus mokiniai galės kokybiškai mokytis.

 

Balandžio mėnesio pradžioje į Alytų atkeliavo 270 kompiuterių su SIM interneto kortelėmis, o balandžio 17 d. parvežta dar 140  planšetinių ir 33 nešiojamieji kompiuteriai.

 

Džiugu, jog prie mokinių ugdymo prisideda ir Alytaus miesto gyventojai. Štai prieš keletą dienų alytiškis Evaldas Ruseckas Alytaus šv. Benedikto gimnazijai dovanojo kompiuterį ir planšetę. Dovanų sulaukė ir vienas iš Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokinių. Jam  alytiškė  Kristina dovanojo nešiojamąjį kompiuterį.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai