Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 29 961

Alytaus miesto konservatoriai savo lyderį rinko iš dviejų kandidatų

alytusplius.lt inf.  •    •  19:15, 2019-09-29
TS-LKD Alytaus miesto skyriaus pirmininku išrinktas P. Labukas.
Alytusplius.lt nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos (TS-LKD) susirinkime sekmadienio popietę rinktas naujas lyderis ir jo pavaduotojai. Dėl skyriaus pirmininko posto varžėsi du kandidatai: pastaruosius trejus metus šias pareigas ėjęs Povilas Labukas ir jo pirmtakas, buvęs ilgametis skyriaus vadovas Dobilas Kurtinaitis.

 

Balsavimo rezultatai nepaliko vietos abejonėms – dabartinis skyriaus pirmininkas laimėjo aiškia balsų persvara. Už 25 metų P. Labuką balsavo 77, už 61-erių D. Kurtinaitį – 29 skyriaus nariai. Penki biuleteniai buvo sugadinti.

 

„Tai yra labai aiški žinutė jauniems žmonėms – patvirtinimas, kad jauni žmonės, būdami sąžiningi ir veiklūs, gali tikėtis dalyvauti miesto politikoje, priimant svarbius sprendimus. Nereikia laukti kažkokio amžiaus, kuris leistų dalyvauti svarbioje politinėje veikloje. Daug jaunų žmonių, patikėjusių manimi, atėjo į skyrių, tapo jo nariais, prisipažindami, kad anksčiau politika jiems atrodė labai tolima sritis, o dabar jie tiki, kad gali joje būti, dalyvauti ir kažką keisti“, - po susirinkimo kalbėjo P. Labukas.

 

Skyriaus pirmininku jis išrinktas ketverių metų kadencijai. Tam pačiam laikotarpiui išrinkti ir penki skyriaus pirmininko pavaduotojai. Pirmuoju pavaduotoju tapo Romualdas Požėra, Lietuvos politinių  kalinių ir tremtinių sąjungos Alytaus filialo vadovas, pirmininko pavaduotojais taip pat išrinkti Vytuolis Valūnas, Marius Jasaitis, Dalius Sinkevičius, Jolanta Kalvaitienė.

 

„Sieksime, kad visada būtume autonomiški įvairios politinės aplinkos ir interesų grupių atžvilgiu“, - po skyriaus susirinkimo sakė P. Labukas.

 

Skyriaus pirmininku išrinktas politikas yra Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys. Šį pavasarį po savivaldos rinkimų jis pretendavo užimti Alytaus miesto vicemero postą, tačiau jo kandidatūra nebuvo patvirtinta ir šias pareigas užėmė kitas konservatorių atstovas Šarūnas Klėgeris.

 

TS-LKD Alytaus miesto skyriuje yra apie 300 narių.  

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra