Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus miesto architektė objektus apvažiuoja savivaldybės motoroleriu

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  11:57, 2014-04-29
S. Vidūnaitė - vienintelė moteris besinaudojanti savivaldybės motoroleriu
Alytusplius.lt nuotr.

Su dalykiniu kostiumėliu, aukštakulniais ir ant motorolerio. Kas?  Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Simona Vidūnaitė, vienintelė savivaldybės moteris į objektus važiuojanti motoroleriu.

 

Ši šešis tūkstančius litų kainavusi transporto priemonė Alytaus miesto savivaldybėje atsirado prieš bene ketverius metus. Maždaug tiek pat laiko miesto savivaldybėje dirbanti Simona Vidūnaitė, sakė, kad išbandyti motorolerio privalumus mieste noras kilo prieš metus, pavasarį, nors reikiamus dokumentus, leidžiančius sėsti ant šios dviratės transporto priemonės ji pasirašė dar 2012 metais.

 

“Tik praeitą pavasarį pradėjau važinėti motoroleriu. Ketinau juo naudotis ir anksčiau, bet neišdrįsau”, - sakė S. Vidūnaitė.

 

Savivaldybės specialistė prisipažino pastebinti daug praeivių bei vairuotojų žvilgsnių, kadangi tokiu būdu vykti į reikiamus objektus nėra įprasta.

 

Bene daugiausiai dėmesio mergina sulaukia dėl to, kad ant motorolerio kartais tenka sėstis avint aukštakulnius ar sijoną. „Specialios aprangos neturiu, todėl važinėju apsirengusi taip, kaip atvykstu į darbą”, - sakė S. Vidūnaitė, kasdienai besirenkanti dalykinio stiliaus darbužius.

 

Be S. Vidūnaitės spalvinga transporto priemone retkarčiais naudojasi ir Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjas Mindaugas Matažinskas bei to paties skyriaus vyriausiasis dailininkas Adolfas Klastaitis.

 

Motoroleris yra naudojamas vykstant į objektus, esančius Alytaus mieste. Pagrindinis įsigijimo tikslas – sutaupyti lėšas kurui bei opertyviai pasiekti svarbiausius miesto objektus. Motoroleris “Aprilia Scarabeo” gali pasiekti iki 80 kilometrų per valandą greitį, o šimtui kilometre nuvažiuoti suvartoja 2, litro benzino.

Komentarų nėra