Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 16 571

Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras turi naują vadovę

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  13:06, 2019-06-25
I. Maskeliūnienė.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybėje antradienį įvyko konkursas į Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus poziciją. Konkurse dalyvavo penki pretendentai iš šešių, pateikusių dokumentus.

 

Po pokalbio su visais kandidatais konkurso nugalėtoja paskelbta šiuo metu savivaldybės gydytoja dirbanti Irma Maskeliūnienė.

 

Tai jau trečiasis kartas, kai savivaldybė ieškojo vadovo medicininės reabilitacijos ir sporto centrui.

 

Antrasis konkursas minėtos įstaigos vadovo pareigoms užimti  buvo paskelbtas šių metų sausį, kandidatų atranka vyko vasarį. Konkurse dalyvavo penki kandidatai, o laimėtoja paskelbta buvusi Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Dalia Kitavičienė.

 

Tačiau D. Kitavičienė atsisakė laimėtų pareigų, nes sulaukė pasiūlymo užimti Alytaus rajono savivaldybės vicemerės postą.

 

Pirmasis konkursas įvyko praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, spalį vyko kandidatų atranka. Konkurse dalyvavo du kandidatai, bet nė vienam nepavyko surinkti reikiamo minimalaus balų skaičiaus.

 

Medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus kėdė atsilaisvino po to, kai praėjusių metų pradžioje iš pareigų buvo atšaukta buvusi centro direktorė Daiva Gudzinevičienė. Direktorė pareigų neteko, kai atlikus centralizuotą įstaigos auditą buvo nustatyta, kad ji tarnybinį transportą ir darbo laiką naudojo ne pagal paskirtį. 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai