Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus lopšelis-darželis „Putinėlis“ turi naują direktorę

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:47, 2021-10-22
S. Užkurė.
Asmeninio albumo nuotr.

Paaiškėjo, kas vadovaus Alytaus lopšeliui-darželiui „Putinėlis“. Penktadienį vykusio nutolinio konkurso šios įstaigos vadovo pareigoms užimti metu iš trijų pretendentų geriausiai pasirodė alytiškė Simona Užkurė, kuri ir tapo konkurso laimėtoja.

 

„Konkurse dalyvauti nusprendžiau iškart, kai tik jis buvo paskelbtas. Šis darželis nėra man svetimas – jį lankė ir mano vaikai. Pati ten dirbu projektinio darbo specialiste. Esu susipažinusi su įstaigos bendruomene, pedagogais, strateginiais tikslais. Taip pat netoliese ir gyvenu, esu Panemunės bendruomenės narė. Taigi į naujas pareigas žiūriu ne tik iš profesinės pusės, bet ir šiek tiek asmeniškai“, - po konkurso sakė S. Užkurė.

 

Moteris pasakojo, kad via jos karjera krypo link švietimo vadybos. Ji yra esu baigusi filologiją Vilniaus universitete, po to įgijo mokytojo kvalifikaciją Vytauto Didžiojo universitete ir 2019  metais ISM Vadybos ir ekonomikos universitete apsigynė švietimo lyderystės magistro laispnį.

 

„Penliolika metų gyvenau Vilniuje, ten dėsčiau prancūzų kalbą tiek suaugusiems, tiek vaikams, esu dirbusi ne vienoje Vilniaus gimnazijoje. Man, kaip švietimo srities atstovei, svarbu tai, kad dayvavau programoje „Renkuosi mokyti“, kuri nemažai prisidėjo prie vertybių formavimo, požiūrio į patį švietimą. Ne vienas mano kolega, baigęs šią programą, vėliau tapo švietimų įstaigų vadovais“, - kalbėjo naujoji lopšelio-darželio direktorė.

 

Pasak jos, Alytaus miestas yra puiki vieta gyventi šeimoms, tad ji su savąja 2016 metais grįžo gyventi į gimtąjį miestą.

 

„Čia galime tęsti savo profesinę veiklą. Tikiuosi, kad pavyks prisidėti prie gerovės kūrimo, miesto tikslų siekimo, kad jis būtų tvarus galimybių miestas“, - sakė S. Užkurė.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai