Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus ligoninėje šiemet jau gimė trys naujagimiai!

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės informacija  •    •  11:56, 2024-01-03
Per dvi šių metų dienas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje jau gimė trys naujagimiai.
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės nuotr.

Per dvi šių metų dienas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje jau gimė trys naujagimiai!

 

„Džiaugiamės puikiu Naujųjų metų startu ir labai norėtųsi, kad gimimų statistika imtų kilti į viršų. Deja, gimdymų kasmet mažėja visoje šalyje. Praėjusiais metais mūsų ligoninėje jų buvo 45 mažiau negu prieš tai buvusiais metais“, – sako Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėjas, gydytojas akušeris-ginekologas Eugenijus Tiškus.

 

Per praėjusius metus Alytaus ligoninėje į šį pasaulį atėjo 376 mažyliai, iš kurių – viena pora dvynukai broliukai. Mergaičių gimė 199, berniukų – 177. „Įprastai berniukų gimsta daugiau negu mergaičių, tačiau šiemet turime išskirtinę situaciją“, – sako E. Tiškus.

 

Daugiausia gimdymų – visas pusšimtis buvo praėjusių metų sausį, o mažiausiai – spalį – vos 19 gimdymų.

 

Visiems buvusiems, esamiems ir dar būsimiems Akušerijos-ginekologijos skyriaus pacientams ligoninės kolektyvas nori palinkėti sveikų, dosnių, vaisingų ir sėkmingų metų! Tegul niekas neužpyksta, bet būtent Akušerijos-ginekologijos skyriaus pacientai skyriaus yra laukiamiausi įstaigos svečiai!

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai