Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Alytaus ligoninėje besigydančioms mamoms – staigmena kiemelyje

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  15:50, 2020-05-03
Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje besigydančios mamos sekmadienį įstaigos kiemelyje sulaukė staigmenos. Čia jas aplankė Alytaus miesto teatro aktoriai, kurie sumanė praskaidrinti dieną besigydančioms mamoms ir Motinos dienos proga dovanojo savo pasirodymą „Tau - mano …“

 

Pro langus ir išėję į balkonus teatro aktorių pasirodymą stebėjo ne tik pacientės mamos, bet ir kiti ligoninėje besigydantys žmonės, įstaigos kolektyvas.

 

 

Ligoninės kieme skambėjo dainos, spektaklių ištraukos, eilėraščiai, aktorių prisiminimai, kuriais dalinosi Inesa Pilvelytė, Vaidas Praspaliauskas, Vidas Vaškius, Ona Gudaitytė, Andra Kavaliauskaitė, Eglė Juškaitė, Tomas Pukys ir kiti.

 

„Kokia šviesi ir šilta ši diena. Tokia gali būti tik per Mamų dieną. Būna, kad jūs negalite ateiti pas mus, tai šiandien kultūra atėjo pas jus ir skiria jums viską, kas gražu, šviesu, malonu“, - mamas sveikino teatro kolektyvas.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai