Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus liberalai: senoji gvardija lieka antrame plane

alytusplius.lt info  •  info@alytusplius.lt  •  17:53, 2014-02-25
Pernai laikinai skyriaus vairą iš A. Visockaitės perėmęs M. Supranavičius jo nebepaleido.

Naujus vadovus išsirinkę Alytaus liberalai patvirtino seną tiesą, kad nieko nėra pastovesnio už laikinumą. Vietos liberalų skyriaus pirmininku vakar tapo daugiau kaip tris mėnesius laikinai juo buvęs 34 metų Manvydas Supranavičius. Visa senoji Alytaus Liberalų sąjūdžio ir su jais susijungusių liberalcentristų gvardija liko antrame plane.

 

„Jaunimui turi būti atviri keliai“, - tikino vienu iš trijų pirmininko pavaduotoju išrinktas buvęs Alytaus liberalcentristų lyderis Gediminas  Jegelevičius. Kitų dviejų pavaduotojų postai atiteko buvusiai liberalų skyriaus pirmininkei Airai Visockaite ir buvusiam „tvarkiečiui“ Sauliui Janulevičiui.

 

Pagal susijungusių liberalų susitarimą, skyriaus pirmininku galėjo būti renkamas tik Liberalų sąjūdžio narys, kuris šios partijos nariu tapo iki praėjusių metų rugpjūčio. Į pirmininkus pasiūlyti „senieji“ liberalai Gediminas Daukšys ir Arvydas Švirmickas kandidatuoti nesutiko.

 

Savo kandidatūrą atsiėmė ir G. Jegelevičius. Tačiau jis užsitikrino lyderio poziciją liberalų sąraše per kitąmet vyksiančius savivaldos rinkimus.

 

Alytaus liberalai ir liberalcentristai susijungė praėjusių metų rudenį. Prie jų prisijungė grupė buvusių „tvarkiečių“.  

 

Komentarų nėra