Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras turės naują pavadinimą

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:07, 2019-09-25
AKKC direktorė K. Aleksandravičiūtė.
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras (AKKC) naujojo sezono pradžią pasitinka ne tik su naujais planais, renginiais, bet ir pavadinimu. Trečiadienį vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu politikai pritarė, kad ši įstaiga turėtų naują pavadinimą.

 

AKKC buvo įsteigtas 2005 metais, nuo tada jam suteiktas ir dabartinis pavadinimas. Tačiau Kultūros ir komunikacijos centro direktorės Klaudijos Aleksandravičiūtės teigimu, šis pavadinimas šiandien nėra tikslus ir nevisiškai apibūdina centro veiklą.

 

Pasak direktorės, AKKC – tai aktyviai su visuomene augantis, nuolat kultūringo laisvalaikio ir profesionalaus meno kupinas centras. Jame puoselėjamas kultūrinis gyvenimas, ugdoma alytiškių kultūrinė patirtis bei gebėjimai.

 

Žodis „komunikacija“ reiškia susisiekimą, ryšius, keitimąsi informacija. Tačiau AKKC vizija kiek kitokia.

 

K. Aleksandravičiūtė atkreipė dėmesį, kad savivaldybės kultūrinio gyvenimo sklaida, viešinimu bei komunikacija užsiima savivaldybės Kultūros skyrius.  Todėl AKKC direktorė siūlė keisti įstaigos pavadinimą į Alytaus kultūros centras, be žodžio „komunikacijos“.  Šis pavadinimas labiau atspindėtų įstaigos vykdomą veiklą.

 

Kadangi politikai pokyčiams pritarė vienbalsiai, naujas pavadinimas įsigalios nuo spalio 1 d. Nuo tada prasidės ir naujasis AKKC sezonas.

 

Pritardama pavadinimo keitimui, taryba patvirtino ir naujus Alytaus kultūros centro įstatus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai