Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Alytaus kriminalistams - sveikinimai ir papildoma atostogų diena

Alytaus apskr. VPK informacija  •    •  9:34, 2019-10-31
Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate paminėta Kriminalinės policijos diena.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Dėl susiklosčiusios neeilinės situacijos Alytuje, policijos pareigūnai Kriminalinės policijos dieną, kuri minima spalio 27 d., perkėlė ir simboliškai kolegų bei svečių apsuptyje paminėjo spalio 30 dieną. Susirinkimo metu padėkos ir sveikinimo žodžius Kriminalinės policijos pareigūnams tarė vadovybė, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis, VSAT Varėnos rinktinės vadas ir Alytaus pataisos namų atstovai.

 

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius susirinkimą pradėjo Justino Marcinkevičiaus žodžiais: „Jei iš viso yra pašaukimas, tai kilniausias pašaukimas yra darbas. Kalbant apie Jūsų darbus, norisi pasakyti, kad dažnai jūs tyliai ir atkakliai ieškote tų, kurie peržengia įstatymo ribas. Būtent nuo Kriminalinėje policijoje dirbančių pareigūnų profesinių įgūdžių, asmeninių įžvalgų ir atlikto darbo kokybės priklauso visuomenės saugumas.“

 

 

Alytaus miesto meras N. Cesiulis sveikindamas pareigūnus pabrėžė bendradarbiavimo ir vieningo darbo svarbą. Juk policijos pareigūnai yra arčiausia visuomenės ir jų esminis darbas – visuomenės saugumas. Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja D. Kitavičienė taikliai palinkėjo, kad pareigūnai, ugniagesiai ir medikai būtų gerbiami kasdien, o ne vien minint profesines šventes.

 

 

Prokuratūros, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir pataisos namų atstovai linkėjo ištvermės vykdant pareigą ir dėkojo už bendrą darbą, kuriuo pasiekiami sėkmingi rezultatai.

 

 

Šio minėjimo metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką ir Kriminalinės policijos dienos proga pareigūnai buvo apdovanoti policijos pasižymėjimo ženklais, kitiems įteiktos padėkos ir suteikta papildomų mokamų atostogų.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra