Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus krepšininkės antrą sezoną iš eilės triumfavo „Akvilės“ lygoje

•    •  11:16, 2018-04-26

Alytaus moterų krepšinio klubas „RKL-GUT.LT“ antrą sezoną iš eilės triumfavo „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje. Kaune vykusio finalinio ketverto finale trenerės Kristinos Grižienės auklėtinės 72:62 (29:16, 15:23, 14:18, 14:5) palaužė Kauno KTU krepšininkes.

Finalinio ketverto MVP tapo Karolina Kazočiūnaitė. Ji per dvejas finalinio ketverto rungtynes vidutiniškai pelnė po 17 taškų, atkovojo po 8,5 kamuolio, atliko po 3 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 2 kamuolius ir rinko po 22 naudingumo balus.

„Šiais metais buvo sunkiau, nes finalinis ketvertas buvo žymiai stipresnis. Džiaugiamės, visos esame laimingas, ne daug kas laimi titulą dvejus metus iš eilės. Labai džiaugiuosi, kad vėl laimėjau MVP titulą, didžiuojuosi ir dėl to, kad žaidžiu šioje komandoje“, – džiaugėsi K. Kazočiūnaitė.

„RKL-GUT.LT“ trečią sezoną skaičiuojančioje lygoje laimėjo antrą kartą. Praėjusį sezoną ši komanda triumfavo Alytuje surengtame finaliniame ketverte.

Pirmajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutes Alytaus komanda buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą (29:13), tačiau kaunietės antrajame kėlinyje ėmė jį mažinti.

Martynos Petrėnaitės vedama KTU iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms sugebėjo išlyginti rezultatą (34:34). Visgi paskutines kėlinio akimirkas kiek sėkmingiau sužaidė „RKL-GUT.LT“, kurios po dviejų kėlinių pirmavo 44:39.

Trečiajame kėlinyje užvirė kova. Kaunietės per kėlinį savo deficitą sumažino iki 1 taško (57:58) ir lemiamo kėlinio metu viskas prasidėjo iš pradžių.

Ketvirtajame ketvirtyje išryškėjo Alytaus komandos pranašumas. Jos spurtavo 14:0 ir susikrovė 15 taškų pranašumą (72:57). Kaunietės pirmuosius taškus kėlinyje įmetė tik prasidėjus paskutinei minutei, kuomet alytiškių pergalė abejonių nebekėlė.

„Nuo pradžių buvome užsivedusios. Tikėjomės, kad rungtynėse bus kova, tik nesitikėjome tokios kietos. Žaidėme savo krepšinį ir taip startavote. Lemiamu metu padėjo patirtis. Merginos susikaupė. Jos žinojo, kad paleisti nėra kur ir kada“, – po rungtynių sakė „RKL-GUT.LT“ trenerė Kristina Grižienė.

Prie aukso prisidėjo visos komandos žaidėjos: 23 taškus pelniusi Karolina Kazočiūnaitė, 15 pelnė Kristina Masionytė, 10 – M. Sauliūtė, po 6 – Saulė Mikelionytė ir Akvilė Vitunskaitė, 5 – E. Paužuolienė, 4 – Rasa Montvilienė 3 – Vaiva Garlinskė, 1 – Evelina Zigmantaitė, komandoje taip pat žaidė Jolita Celujevienė.

Į „Akvilės“ lygos 2017-2018 m. sezono startinį penketą išrinktos dvi Alytaus komandos žaidėjos: gynėja Milda Sauliūtė ir puolėja Karolina Kazočiūnaitė.

„Šiemet nustebino ne tik žaidėjos, ne tik varžovės bet ir mūsų sirgaliai, gerąją prasme. Abi dienas jų buvo tiek daug, kad jautėmės lyg žaistumėme namuose. Tikrai turėjome gausiausią palaikymo komandą! Ačiū jiems ir ačiū mūsų rėmėjams, be kurių mes negalėtumėme taip  garsiai ir solidžiai atstovauti mūsų miesto", - sakė K. Grižienė.