Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus kraštotyros muziejuje – susitikimas su gamtininkais

Alytaus kraštotyros muziejaus inf.  •    •  12:46, 2019-03-06
J. Basanavičiaus premijos laureatų knyga bus pristatyta Alytaus kraštotyros muziejuje.
Alytaus kraštotyros muziejaus nuotr.

Šiandien turime daugybę darbų,  įvairiausių įsipareigojimų, skubame iš vieno susitikimo į kitą, net nesusimąstome, kad galėtų būti kitaip – galime gyventi lėčiau, automobilius pakeisti dviračiais, stabtelėję minutėlei, pasaulį pamatyti visai kitomis akimis. Nelaukime, kol gyvenimo ratas staiga sustos, bet patys prisėskime ant aukšto Nemuno kranto, išgirskime iš toli atsklindantį vos girdimą gaudesį, kuris tarsi skaičiuoja praeinančio laiko minutes.

 

Kovo 8 dieną 16 val. į susitikimą kviečia nacionalinės Jono Basanavičiaus premijos laureatai: gamtininkas, publicistas Henrikas Gudavičius ir fotografas Algimantas Černiauskas. Autoriai kartu su botaniku, gamtos mokslų daktaru Mindaugu Lapele ir korektore Jurgita Lūžaite-Kajėniene pristatys knygą „Vaikščioja kažkas prie Krūčiaus. Laiškai iš kaimo“.

 

Jeigu neturite galimybės išeiti į mišką, paklausyti paukščių giesmių, upelio čiurlenimo ar pamatyti sprogstančio gėlės žiedo, raskite minutėlę susitikti su žmonėmis, gyvenančiais gamtoje. Jų pasakojimai nukels į atokiausius Dzūkijos kampelius, kur užuosite svaigų pušynų kvapą, tad susitikimas su knygos autoriais bus pirmasis gūsis, kuris nuneš į seniai regėtą Dzūkiją.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai