Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus kavinėse galima pasigardžiuoti palikta kava

  •  info@alytusplius.lt  •  16:07, 2014-02-20
Alytaus kavinėse galima pasigardžiuoti palikti kava

„Palikta kava“ jau žinoma ne vienam alytiškiui – ir jos palikusiam, ir jos išgėrusiam. Prie šios gerumą skatinančios akcijos prisijungė jau penkiolika maitinimo įstaigų, o paliktos kavos jau galite rasti daugelyje jų – kai kuriose palikta net po dešimt puodelių. Todėl raginame užsukti ir būti drąsiems – įsitikinti mūsų miestelėnų gerumu.

 

„Šiltoje ir jaukioje kavinaitėje mudu užsisakėme kavos, tokios, kaip įprastai: skanios, garuojančios ir šildančios šaltą žiemos rytmetį. Smagiai besišnekučiuodami akimis ieškojome jaukiausio kavinės kampelio – juk ne be reikalo sakoma, kad kava žmones suartina, skatina nuoširdaus bendravimo akimirkoms, ragina sustoti ir susimąstyti, ką mes galime duoti vieni kitiems. Stebėdami aplinkinius girdėjome, kad pirko kavą ne tik sau, bet ir „palikimui“.

 

Klientai keitėsi, o žodį „palikimui“ girdėjome anaiptol ne iš vienų lūpų. „Penkis puodelius kavos: tris – mums, du – „palikimui“, – tąkart paprašė žavios damos. Toji palikta kava tądien sušildė į kavinę užsukusią pusamžę kukliai apsirengusią moterį. Į jos klausimą, ar kavinėje yra paliktos kavos, padavėja nuoširdžiai atsakė: „Žinoma.“

 

Panaši žmonių lūpomis skambanti gerumo istorija keliauja po visą pasaulį, jos pradžia – Neapolio mieste, Italijoje. Tačiau svarbiau ne istorija, o idėja – noras dalytis puodeliu karštos kavos su stokojančiuoju.

 

Geros valios alytiškiai pirkdami kavą kavinėse, baruose, restoranuose susimoka ne tik už savąją, bet ir už tą, kuri atiteks tam, kas tąkart negali sau to leisti, tam, kurio net nepažįsta. Užsukti ir pasimėgauti karštos garuojančios kavos puodeliu gali visi: ir vargingiau gyvenantys asmenys, ir mažas pensijas gaunantys senjorai, ar tiesiog tie, kuriems tądien stinga šilumos ir žmonių gerumo.

 

Prie akcijos jau prisijungusias kavines atpažinsite pagal skiriamuosius ženklus – ieškokite „Paliktos kavos“ lipduko ant įstaigų durų. „Palikti kavos“ ir pasimėgauti palikta galite šiose miesto maitinimo įstaigose: „Dzūkų svetainė”, „Dzūkų užeiga, „Teltrade”, „Juoda katė”, „Savas kalnas”, „3,5”, „Spotas”, „Tuko blyninė”, „Šašlykinė”, „Fito“ baras įsikūręs sveikatingumo centre „Prieplauka“, baras-restoranas „Sky lounge”, restoranas „Senas namas”, „Vaidila“, kavos namai „Coffee room” bei vyninė „Vino Tappo”.

 

Būkite dosnūs jau šiandien – palikite kavos, būkite drąsūs – užeikite išgerti būtent jums paliktos skanios kavos. Dalinkimės gėriu!

 

Visa info: www.facebook.com/paliktakava

Komentarų nėra