Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus kalėjimo savanoriams – padėkos popietė

Lietuvos kalėjimų tarnybos informacija  •    •  17:58, 2024-02-04
Padėkota Alytaus kalėjimo savanoriams.
Lietuvos kalėjimų tarnybos nuotr.

Vasario 1 d. Lietuvos kalėjimų tarnybos Alytaus kalėjime vyko jaukus renginys – padėkos popietė, koncertas savanoriams, kurie neatlygintinai lanko kalėjimo nuteistuosius.

 

Savanorystė – vienas prasmingiausių dalykų šioje žemėje, nes savanoriai neatlygintinai dovanoja savo laiką kitiems, taip kažkiek jo pavogdami iš savo artimųjų, pačių kasdienybės, dovanoja meilę ir pasiaukojimą dėl kitų, rodos, svetimų žmonių.

 

Alytaus kalėjimo nuteistuosius reguliariai lanko, motyvuoja, suteikia vilties, tikėjimo savimi ir kitais, moko naujų gyvenimo tiesų, savo pavyzdžiu skatina keistis 55 savanoriai. Pagaliau atėjo laikas ištarti patį nuoširdžiausią „ačiū“ savanoriams ir taip parodyti, kad jie iš tiesų rūpi ir labai vertinamas neatlygintinas indėlis ir darbas laisvės atėmimo vietoje. Taigi šia proga koncertą dovanojo atlikėjas Giedrius Leškevičius su grupe, dovanų taip pat paruošė ir nuteistieji. Scenoje savo kūrybos eiles skaitė nuteistasis Dainius, nuteistieji savo rankomis buvo pagaminę dirbinių – dovanų, kurias savanoriai išsirinkę galėjo pasiimti: medžio, modulino suvenyrų, siūtų raktų pakabukų, nunertų apyrankių. Nuteistasis Julius savanorių organizacijoms iškepė saldžias dovanas – keksus. Renginyje nuoširdų žodį tarė bei padėkas įteikė Alytaus kalėjimo viršininkas Remigijus Aniulis.

 

Gerumas gerumu ir taip ratu – tikslas, kurio siekiame kas dieną ir gerumo mokome kitus bei mokomės patys. To mokytis linkime ir visiems.

 

Alytaus kalėjimo bendruomenė dėkinga visiems, prisidėjusiems prie šio renginio įgyvendinimo.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai