Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus kaime - it įtempto siužeto filmas: strypas, kaulų lūžiai, ginklas, peilis ir policija

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:33, 2023-09-04
asociatyvi nuotr.

Neįtikėtinai šiurpi ir įtempto siužeto filmą primenanti istorija įvyko sekmadienį Alytaus kaime.

 

Apie 18 val. sodybos šeimininkas išgirdo, jog loja jo šunys. Pažvelgęs pamatė, jog juos pjudo 30-metis kaimyno sūnus. Sodybos prieigose buvęs jaunas vyras buvo neblaivus ir raginamas liautis - neklausė. Negana to, kad bandė sukelti konfliktą, tačiau ėmėsi ir konkrečių veiksmų: pasitelkęs metalinį strypą trenkė kaimynui per ranką ir ją sulaužė.

 

Net ir sužeistas, vyras gebėjo įsisiautėjusį jauną kaimyną parversti ant žemės ir ėmė šauktis pagalbos. Kol nukentėjusio vyro šeima kvietė policiją, atskubėjo neblaivaus jauno vyro  65 - erių tėvas. Tiesa, ir pats neblaivus bei su šaunamuoju ginklu.

 

„Kaip pasakojo nukentėjusysis, jis pamatė su šaunamuoju ginklu ateinantį kaimyną. Šis grasino, jog jį nužudys. Vėliau metė šautuvą prie medžio ir išsitraukė peilį. Atbėgęs nukentėjusiojo sūnus kvietė policijos pareigūnus, kurie nedelsdami ir atvyko“, - apie įvykį pasakojo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

Tiesa, iki atvyko pareigūnai, atėjo neblaivaus peiliu grasinančio vyro žmona, kuri iš incidento vietos paėmė ginklą ir nunešė namo. „Veikiausiai suprato, kad atvykus policijos pareigūnams, ginklas bus pastebėtas. Vis tik situacija išaiškinta“, - pasakojo policijos atstovė.

 

 65 - erių ginklu ir peiliu grasinęs vyras nevykdė teisėtų policijos pareigūnų nurodymų eiti į automobilį: nėjo, spardėsi, bandė apspjauti policijos pareigūnus. Galiausiai  2.10 promilės į alkoholio matuoklį „įpūtęs“ vyras išvežtas į trumpalaikio sulaukymo kamerą. Jo sūnus, sulaužęs kaimynui ranką, į alkoholio matuoklį „įpūtė“ 2.4 promilės.

 

Taigi, pagyvenusiam vyrui ir jo sūnui šis įvykis atsirugs „solidžiai“, mat pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal tris straipsnius: už grasinimą nužudyti (gresia laisvės atėmimas iki 2 metų), neteisėtą disponavimą ginklu (gresia laisvės atėmimas iki 5  metų).  65-erių vyrui taip pat surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai už policijos pareigūnų garbės ir orumo įžeidimą bei teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymą.

 

30 - čiui jo sūnui už nesunkų sveikatos sutrikdymą gresia laisvės atėmimas iki 2 metų.

 

Policijai minėta smurtautojų šeima - tėvas ir sūnus yra žinomi. „Yra buvę, jog buvo konfliktai su bendraturčiais, kai civilinius santykius bandyta aiškintis per policijos pareigūnus“, - teigė Komunikacijos poskyčio vedėja K. Janulevičienė.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai