Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus įmonė „Glass LT“ gamybos darbuotojams siūlo sutrumpintą darbo savaitę ir vienus aukščiausių atlyginimų

„Glass LT“ informacija  •    •  7:57, 2022-06-16
Gamyba įmonėje „Glass LT“.
„Glass LT“ nuotr.

Per beveik 25 metus Alytuje veikianti stiklo paketų gamykla tapo didžiausia šios produkcijos gamintoja Baltijos šalyse. Didžiąją produkcijos dalį įmonė eksportuoja į Vakarų rinkas. Stabiliai augant užsakymų skaičiui, „Glass LT“ plečia ir atnaujina gamybos linijas, didina darbuotojų gretas. Iš kitų gamybos įmonių ne tik Alytaus regione, bet ir visoje Lietuvoje gamykla išsiskiria vienais aukščiausių atlyginimų, kurie vidutiniškai siekia beveik 2500 Eur/mėn. Be to, neseniai daugumai gamybos darbuotojų darbo savaitė buvo sutrumpinta vidutiniškai iki 33,5 val. per savaitę. Keturiomis pamainomis dirbantiems žmonėms taip siekiama suteikti daugiau laiko poilsiui, nemažinant atlyginimo. 


„Mūsų gamykloje darbuotojai dirba prie automatinių linijų. Toks darbas įprastai reikalauja ne tiek fizinės jėgos, kiek atidumo ir atsakomybės. Patirtis rodo, kad dirbant susitelkus tą patį produkcijos kiekį galima pagaminti per trumpesnį laiką, todėl priėmėme sprendimą trumpinti darbo savaitę ir darbą organizuoti slenkančiomis pamainomis“, – sako Giedrius Jackūnas, „Glass LT“ generalinis direktorius. 

 

Giedrius Jackūnas, „Glass LT“ generalinis direktorius. 

 


Trumpesnė darbo savaitė išlaikant tą patį atlygį


G. Jackūno teigimu, darbas pamainomis patrauklus nemažai daliai žmonių. Po dviejų naktinių ir dviejų dieninių pamainų darbuotojai gauna keturias laisvas dienas. Jas jie panaudoja įvairiais tikslais – ilsisi, leidžia laiką su vaikais ir šeima, lanko tėvus, prižiūri sodybas, sportuoja ir mokosi. Be to, pasirenkantiems tokį darbo grafiką yra patrauklu, kad dalis laisvadienių sutampa su savaitgaliais, o dalis – su darbo dienomis: prireikus spėjama sutvarkyti asmeninius reikalus.   

Organizavusi gamybos darbuotojų darbą keturiomis pamainomis, įmonė iškart pasiekia kelių tikslų – taip paprasčiau visus užsakymus atlikti laiku, todėl garantuojamas stabilus ir aukštas atlyginimas. Nemažinant atlyginimo, darbuotojų darbo savaitė vidutiniškai tapo trumpesnė net 6,5 val. – o tai yra beveik viena darbo diena. 


Atlyginimus perveda keletą kartų per mėnesį


Alytaus regione „Glass LT“ garsėja aukštais atlyginimais – patyrę ir gerai dirbantys gamybos darbuotojai, priklausomai nuo specialybės, kategorijos ir pagamintos produkcijos kiekio, „į rankas“ gauna 1100-1800 Eur per mėnesį. Be to, pamainomis dirbantiems darbuotojams atlyginimas pervedamas praėjus kelioms dienoms po dviejų naktinių ir dviejų dieninių pamainų, todėl sąskaita pasipildo net keletą kartų per mėnesį. Patirties neturintys naujokai apmokomi čia pat, prie gamybos linijų, o už mokymosi laiką mokamas atlyginimas. Augant kvalifikacijai ir pagamintos produkcijos kiekiui, darbuotojų atlyginimai nuosekliai didėja. 


„Tokie atlyginimai – tai garantija, kad bankai suteiks paskolas būstui, pakaks lėšų šeimos poreikiams ir geroms atostogoms“, – pastebi Inga Šarauskienė, „Glass LT“ personalo vadovė. 


Jos pasakojimu, nuo 2021 m. pradžios įmonė priėmė beveik 100 naujų žmonių ir dabar bendrovėje jau dirba beveik 250 darbuotojų. Šiuo metu dar komplektuojamos gamybos operatorių pamainos, todėl planuojama priimti apie 10 naujų darbuotojų. 

 


Gamyboje darbų atsiranda tiek moterims, tiek vyrams. Linijos nuolat atnaujinamos, todėl įmonė spėja laiku ir tiksliai įvykdyti visus užsakymus. Daug dėmesio skiriama automatizavimui, per šiuos ir praėjusius metus bendros įmonės investicijos į naujas linijas ir informacines technologijas sieks 3,5 mln. Eur.  


Rūpinasi darbuotojų gerove


Nors pandemijos laikotarpiu teko laikytis itin griežtų saugumo reikalavimų ir renginių skaičius buvo sumažėjęs, dabar vėl grįžtama prie aktyvesnio socialinio gyvenimo – remiamos darbuotojų šventės ir kelionės, kiekvienam žmogui šiems tikslams yra skirtas specialus biudžetas. Svarbiausių gyvenimo įvykių metu – vestuvių, vaiko gimimo progomis ar netekus artimojo įmonė darbuotojams skiria specialią išmoką. 

 


„Esame Dzūkijos krašto bendruomenės dalis, todėl neliekame abejingi mūsų darbuotojų ir jų artimųjų poreikiams. Teikiame paramą Alytaus miesto šventėms, remiame hospisą – mūsų darbuotojams svarbu suprasti, kad įmonė prisideda prie alytiškių problemų sprendimo“, – sako I. Šarauskienė.  


Personalo vadovė taip pat pamini, kad žmonių gerovei daug dėmesio skiriama ir pačioje įmonėje – darbuotojų reikmėms įrengtos naujos buitinės patalpos ir dušai, šiuolaikiškai įrengta valgyklėlė, veikia maisto produktų ir gėrimų automatas. Kiekvieną savaitę atvežama šviežių vaisių, rūpinamasi šiuolaikinėmis saugos priemonėmis. 


Augant paklausai apyvartos augimas planuojamas iki 33 mln. Eur


Įmonėje daug dėmesio skiriama stabilumui ir efektyvumui užtikrinti. Darbe vadovaujamasi naujausiais vadybos metodais, mokomasi iš pažangiausių įmonių patirties. Visoje Europoje vykstanti pastatų renovacija ir daug naujų statybų yra garantas, kad paklausa „Glass LT“ produkcijai didės kasmet – tai sukuria stabilias perspektyvas visam gamyklos kolektyvui. 


2021 m. „Glass LT“ pajamos augo penktadaliu ir sudarė 23,9 mln. Eur. Šiemet planuojama augti dar sparčiau ir pasiekti 33 mln. Eur apyvartą. 


„Prie mūsų gamyklos kolektyvo kviečiame prisijungti norinčius dirbti gamybos operatoriais. Jei neturite darbo patirties, apmokysime“, – sako personalo vadovė. 


Teirautis dėl darbo galima telefonu +370 620 53344 arba e. paštu: karjera@glasslt.com

 

Žiūrėkite VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=SELuy6c8QEM

 

Užs. Nr. 22/06/16

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai