Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus garbės piliečio vardas - miestą stačiusiam Juliui Antanui Žukui

AlytusPlius.lt inf.  •    •  10:58, 2023-05-25
Julius Antanas Žukas.

Už nuopelnus statant Alytaus miesto gamybos ir pramonės, kultūros, mokslo, sporto, sveikatos pastatus ir daugiabučius gyvenamuosius namus, ilgametį atsakingą darbą, svarų indėlį siekiant statybos sektoriaus pažangos - Alytaus garbės piliečio vardas bus suteiktas Juliui Antanui Žukui.

 

Taip slapto balsavimo būdu ketvirtadienį nusprendė Alytaus miesto taryba. 

 

Šiais metais buvo gautas 1 siūlymas suteikti Alytaus miesto garbės piliečio vardą. Paraiškas-siūlymus dėl minėto vieno asmens pateikė net keturios organizacijos: UAB „VA STATYBA“, UAB „Parama“, UAB „Alvista“ ir Lietuvos statybininkų asociacija.

 

Dar prieš prasidedant slapto balsavimo procedūroms, pasisakė pernai garbės piliečio vardą pelnęs Antanas Minkevičius. „Kai žmogų pažįsti 50 metų - gali apie jį ir knygą parašyti. Julius Antanas Žukas - žmogus iš didžiosios raidės. Jo stažas statybų sektoriuje - virš  55 metų. Statė ne tik Alytų. Po drebėjimo Armėnijoje pora metų padėjo, iš ten gavo apdovanojimus. Jam darbas visą gyvenimą - pirmoje vietoje. Tai žmogus, kuris tikrai vertas Alytaus garbės piliečio vardo“, - teigė A. Minkevičius.

 

Oficialiai Alytaus garbės piliečio vardas Juliui Antanui Žukui bus suteikiamas miesto gimtadienio šventės metu birželio 16 dieną.

 

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai