Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus centre – nesibaigiančios automobilių spūstys

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  13:01, 2013-12-23
Spūstis miesto centre

Pravažiuoti Alytaus centrą šiandien sudėtinga – nesibaigiančios automobilių spūstys susidarė ne tik dėl šventinio šurmulio, bet ir dėl atliekamų naujų apšvietimo stulpų montavimo darbų, kurie šiandien turėtų būti baigti. 

 

Pasak Sigito Stumbro,  Alytaus miesto savivaldybės investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotojo, šviestuvai buvo pradėti montuoti praėjusios savaitės ketvirtadienį. Darbai vyko visą savaitgalį, ir šiandien turėtų būti baigti. Iš viso Alytus pasipuoš 92 naujais šviestuvais.

 

Kaip pranešė radijo „FM 99“ žinios, vakar vakare dėl montuojamų šviestuvų, sutrikus apšvietimui, buvo užtemusi dalis Alytaus miesto centro.

 

Anot Alytaus miesto savivaldybės investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotojo Sigito Stumbro savaitgalį S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje šviestuvai buvo uždegti pabandymui, todėl perjungiant elektros tiekimą galėjo būti trumpų sutrikimų.

 

Alytaus miesto savivaldybė pasirašė sutartį su bendrove „Kauno tiltai“, kuri pagal sutartį darbus turėtų baigti iki kitų metų sausio 11 dienos. Tačiau šviestuvų montavimo darbai bus baigti dar šiemet.

 

Naujieji šviestuvai Alytaus miesto savivaldybei kainuos apie 700 000 tūkstančius litų. Senieji, kurie buvo demontuoti, kainavo apie 1 600 000 tūkstančius litų.

 

„Nusipirkom geresnius ir sutaupėm vieną milijoną litų“, – sakė investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras.

 

Komentarų nėra