Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

„Alytaus butų ūkiui“ vadovaus miškų urėdijoje dirbęs alytiškis

Raimonda Andriulionytė  •    •  16:26, 2019-06-06
E. Mensevičius.
VRK nuotr.

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt“, - taip savo galimybes laimėti „Alytaus butų ūkio“ konkursą juokais vertino alytiškis Egidijus Mensevičius. Tad žinia apie laimėjimą, pirmiausia išgirsta iš alytusplius.lt žurnalistės, jam buvo kiek netikėta.

 

„Malonu girdėti, bet šito dar nežinojau, kadangi pats neturėjau galimybės atvykti išklausyti rezultatų“, - sakė 52 metų E. Mensevičius.

 

Jis iš šešių konkurse dalyvavusių kandidatų ketvirtadienį pasirodė geriausiai ir surinko daugiausia balų. „Įvertinome E. Mensevičiaus vadybinę patirtį, kurios jis turi užtektinai. Taip pat jis labiausiai susipažinęs ir su „Alytaus butų ūkio“ veikla“, - sakė komisijos pirmininkė Auksė Juonienė.

 

E. Mensevičius teigė dalyvaujantis ne viename konkurse, kadangi šiuo metu jis nedirba ir ieško darbo. Ankstesnė jo darbovietė – Valstybinės miškų urėdijos Alytaus regioninis padalinys. Prieš kelerius metu E. Mensevičius dirbo Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotoju. Jis taip pat dvi kadencijas buvo Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariu. 

 

Kaip teigė komisijos pirmininkė A. Juonienė, jei E. Mensevičius neatsisakys eiti pareigų ir po institucijų patikrinimo atitiks visus reikalavimus, tai jis ir bus paskirtas „Alytaus butų ūkio“ direktoriumi.

 

AlytusPlius.lt primena, kad konkursas „Alytaus butų ūkio“ direktoriaus vietai užimti vyko jau antrą, kadangi su pirmojo konkurso laimėtoju – buvusiu miesto tarybos nariu Aurelijumi Jaruševičiumi darbo sutartis taip ir nebuvo pasirašyta.

 

 

Neskirti jo direktoriumi tuometinis savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas nusprendė gavęs nepalankų A. Jaruševičiaus elgesio vertinimą iš Teisingumo ministerijos ir iš Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK). Pastaroji A. Jaruševičių pripažino šiurkščiai pažeidusiu Viešų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatas.

 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra