Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 16 571

„Alytaus butų ūkio“ vairas - jau naujo direktoriaus rankose

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  15:23, 2019-07-05
„Alytaus butų ūkio“ vairas - jau naujo direktoriaus rankose.
alytusplius.lt nuotr.

„Alytaus butų ūkio“ duris penktadienį pravėrė naujasis įstaigos vadovas Egidijus Mensevičius. Jau pirmąją darbo dieną jis ėmėsi reikalų: Registrų centre ir banke įregistravo įmonės vadovo pasikeitimą.

 

„Viskas gražu. Dalis darbuotojų mane pažįsta iš anksčiau“, - sakė E. Mensevičius, paklaustas, kokia ta pirmoji diena naujoje darbovietėje

 

Su naujuoju direktoriumi darbo sutartį Alytaus miesto savivaldybė pasirašė šią savaitę. Tai padaryta po to, kai buvo gautos teigiamos išvados iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

 

Konkursas į „Alytaus butų ūkio“ vadovo postą įvyko prieš mėnesį. Jame dalyvavo šeši kandidatai, E. Mensevičius atrankoje pasirodė geriausiai ir surinko daugiausiai balų.

 

„Alytaus butų ūkio“ direktorius išrinktas iš antro karto. Su pirmojo konkurso laimėtoju – buvusiu miesto tarybos nariu Aurelijumi Jaruševičiumi - darbo sutartis taip ir nebuvo pasirašyta.

 

Neskirti jo direktoriumi tuometis savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas nusprendė gavęs nepalankų A. Jaruševičiaus elgesio vertinimą iš Teisingumo ministerijos ir iš Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK). Pastaroji A. Jaruševičių pripažino šiurkščiai pažeidusiu Viešų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai