Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Alytaus butų ūkio“ direktorius pakliuvo į avariją

AlytusPlius.lt inf.  •    •  14:05, 2023-10-20

Penktadienį po pietų UAB „Alytaus butų ūkis“ direktorius Egidijus Mensevičius pakliuvo į atoįvykį. Tiesa, už savivaldybės įmonės automobilio „Škoda“ vairo buvo ne jis, o kolega.

 

„Buvau Alytaus savivaldybėje su reikalais, atvažiavo kolega, mane paėmė. Nuo savivaldybės Kauno gatve vykome į butų ūkio administracines patalpas. Priekyje mūsų važiavo, mano manymu, amerikietiškos markės automobilis. Spalva, kaip menu, buvo tokia gelsvai pilka. Minėtas automobilis ėmė labai staigiai stabdyti, mano kolega, siekdamas išvengti smūgio, pasuko kairiau, tačiau priešpriešais važiavo „Audi“ ir susikirtome automobilių sparnais“, - apie įvykį pasakojo UAB „Alytaus butų ūkis“ direktorius E. Mensevičius.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, greitoji medicinos pagalba.

 

E. Mensevičius teigė, jog faktiškai dėl įvykio liko kaltas jo kolega, tačiau realiai, jo manymu, avarinę situaciją sukėlė priekyje važiavęs automobilis, kuris pasišalino. „Labai negražu, kad net nesustojo pasižiūrėti, o nurūko. Iššovė oro pagalvės, buvo daug streso, išgąsčio. O tas vairuotojas tiesiog paspruko. O nukentėjo mūsų automobilis ir  „Audi", - pasakojo E. Mensevičius.

Mačiusieji Kauno gatvėje įvykusį įvykį ir pažįstantys UAB „Alytaus butų ūkis“ direktorių E. Mensevičių, dabar skambina ir teiraujasi, ar jam viskas gerai, ar nenukentėjo. „Taip, esu sveikas. Ačiū Dievui, visiems viskas gerai“.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai