Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Alytaus apskrities policijos komisariatams – 14 naujų automobilių

Alytaus apskr. VPK informacija  •    •  11:26, 2019-11-08
Iki metų pabaigos po tris naujus „VW Caddy“ automobilius gaus Alytaus, Lazdijų, Prienų ir Varėnos komisariatai, du automobiliai išriedės į Druskininkus.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Lietuvos policijos automobilių parkui pasipildžius daugiau kaip 100 naujų automobilių, keliolika jų atriedės ir į Alytaus apskrities policijos komisariatus.

 

Kaip informavo Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Janulevičienė, iki šių metų pabaigos po tris naujus „VW Caddy“ automobilius gaus Alytaus, Lazdijų, Prienų ir Varėnos komisariatai, du automobiliai išriedės į Druskininkus.

 

 

Policijos departamentas iš viso įsigijo 128 automobilius, kurie iki šių metų pabaigos pasieks visų šalies apskričių policijos komisariatus.

 

Departamento pranešime žiniasklaidai informuojama, kad paskelbtame viešųjų pirkimų konkurse dalyvavo keturios įmonės, pasiūliusios 3 reikalavimus atitinkančius modelius, tačiau įvertinus ekonominio bei funkcinio naudingumo kriterijus buvo pasirinkti „VW Caddy“ automobiliai.

 

 

Šių metų balandžio 24 d. pasirašyta sutartis su UAB „Autojuta“ dėl mažų reagavimo automobilių su visa reikiama įranga įsigijimo. Visi automobiliai yra su automatine pavarų dėže, 2 l darbinio tūrio 110 kW maksimalios galios turbodyzeliniu varikliu (TDI), keturiais varančiais ratais, oro kondicionieriumi. Salone – trys sėdimos vietos (trečia vieta stažuotojui ar nukentėjusiajam), vietoje dalies galinės sėdynės įrengta dėžė ginklams, lentynos ir tvirtinimai visai reikiamai įrangai. Visuose automobiliuose sumontuota ne tik įprasta pareigūnų automobiliams įranga, bet ir 4 vaizdo kameros. Automobilio gale – dvi vietos sulaikytiems asmenims gabenti, kurios yra izoliuotos nuo priekinės salono dalies, be langų į išorę, su grotomis dengtu langu į saloną.

 

Vieno automobilio kaina – 33 333,80 eurų, iš kurių – 7 260 eurų kainavo įrengimas policijos reagavimo funkcijų atlikimui.

 

 

Automobiliai jau pradėti dalinti apskričių policijos komisariatams, kuriuose yra didžiausias poreikis atnaujinti tarnybinių automobilių parką.

 

Policijos automobilių parką šiuo metu sudaro 1 572 automobiliai. Policijos siekis, kad reagavimo funkcijoms skirti automobiliai būtų ne senesni nei 6 metų.

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra