Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Aistros dėl Sporto mokyklos: jau užsimenama ir apie galimą pirkėją

alytusplius.lt inf.  •    •  9:02, 2019-08-06
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus sporto bendruomenė, regis, nebus tik rami Sporto mokyklos pastato pardavimo stebėtoja. Pasklidus žiniai apie ketinimus parduoti miesto centre esantį pastatą su maždaug 50 arų žemės sklypu, sporto bendruomenės reikalavimu rengiamas atviras Alytaus miesto Sporto tarybos posėdis, o privačiuose pokalbiuose jau įvardijamas ir galimas parduoti ruošiamo pastato pirkėjas.

 

Posėdis, kuriame sporto atstovai aptars ir pastato pardavimo, ir  jame besitreniruojančių dziudo, bokso, šachmatų bei orientacininkų darbo sąlygas, rengiamas rugpjūčio 7 dieną.

 

Kai kurie Sporto tarybos, iš pradžių nuosaikiai reagavusios į žinią apie pastato pardavimą, nariai prisipažįsta, kad šis klausimas praėjusią savaitę vykusiame tarybos susitikime su miesto vadovais jiems buvo netikėtas ir nė viena pusė į jį nėra įsigilinusi.

 

Žinios sujaudintos sporto bendruomenės atstovai užsimena, kad mokyklos pastatas turėtų būti išsaugotas miesto reikmėms, o ne parduotas privačiam asmeniui. Pokalbiuose įvardijamas ir galimas pirkėjas.

 

Esą Sporto mokyklos pastatą įsigyti ir viešbutį čia įsteigti nori miesto savivaldybės tarybos narys, verslininkas Tomas Pačėsas.  

 

Tačiau pats politikas patikino tokių minčių neturįs.

 

Išgirdęs klausimą apie galimas naujas investicijas T. Pačėsas nusikvatojo: „Smagu, kai žmonės geriau už mane žino mano planus!“

 

„Dar galite pavardyti, kad Pačėsas ir oro uostą ruošiasi nupirkti, ir padaryti mokamą autostradą iš Alytaus į Kauną. Tik nepamirškite pridėti, kad juokauju, nes dar pagalvos, kad iš tikrųjų“, - klausimo pralinksmintas juokėsi politikas.  

Komentarų nėra