Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Iš Airijos grįžusios alytiškės verslas: nereikalingus plaukelius nuo veido šalina siūlu (VIDEO)

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:49, 2016-08-11
D. Katalynaitė.
Asmeninio albumo nuotr.

Nė mažiausio nereikalingo plaukelio ant veido – tokios klientės išeina iš alytiškės Danutės Katalynaitės kabineto vienoje Dzūkijos sostinėje įsikūrusioje kirpykloje. Moteris antakių korekciją, nereikalingų plaukelių ant skruostų, smakro, viršutinės lūpos šalinimą atlieka neįprastu būdu - su siūlu.

 

Drąsios alytiškės tokioms procedūroms ryžtasi nesunkiai.

 

Tokiam plaukų šalinimo būdui nereikia jokio ypatingo pasiruošimo, viskas vyksta greičiau nei dirbant su pincetu, nes siūlas vienu kartu išrauna daugybę plaukelių. Be to, taip šalinant plaukelius nereikia jokių cheminių priemonių, užtenka medvilninio, gerai kimbančio siūlo.

 

„Šis plaukelių šalinimo būdas mane labai suintrigavo. Jį atradau gyvendama Dubline, Airijoje. Kartą nuvažiavau į prekybos centrą apsipirkti ir pamačiau ten dirbančią filipinietę. Ji antakius klientei šalino tokiu pat būdu kaip tai dabar darau aš. Tik tempas buvo žymiai greitesnis. Aš apie penkiolika minučių stovėjau išsižiojusi ir žiūrėjau, kol toji filipinietė paklausė, gal aš irgi noriu pasinaudoti paslaugomis“, - pirmą „pažintį“ su plaukų šalinimu siūlu prisiminė D. Katalynaitė.

 

Alytiškė internete pradėjo ieškoti daugiau informacijos apie tokį plaukelių šalinimo būdą, domėtis, ar siūlas plaukelius išrauna su šaknimi. Dubline D. Katalynaitė lankė plaukelių šalinimo siūlu kursus, o vėliau dirbti pradėjo pati.

 

„Nebuvo lengva, pirmiausia reikėjo ilgai praktikuotis. Šalinau ir savo kojų plaukus. Tik kojų plaukai stipresni nei veido, yra tikimybė, kad šaknis nulūš“, - kalbėjo D. Katalynaitė.

 

Iš pradžių D. Katalynaitė dirbo Airijoje, ten prie jos darbo durų susidarydavo eilės, reikėdavo dirbti dideliu tempu.

 

„Tačiau kuo greičiau dirbi, tuo labiau skauda, tad nors galiu dirbti ir greitai, stengiuosi dirbti šiek tiek lėčiau“, - teigė prieš du metus iš Airijos sugrįžusi alytiškė ir čia pradėjusi savo verslą.

 

Klientų moteriai netrūksta ir Alytuje. Pasak D. Katalynaitės, pašalinti nepageidaujamų plaukelių pas ją atvyksta moterys iš kitų miestų. Kartą sulaukė ir kliento vyro.

 

„Mes visi esame šiek tiek pūkuoti, tik pas vienus tas pūkas mažesnis, pas kitus didesnis. Su siūlu nuimami net menkiausi, plika akimi nematomi plaukeliai. Kartais ranka juos jauti, bet nematai, o siūlas apčiuopia ir išrauna“, - kalbėjo alytiškė.

 

Pasak D. Katalynaitės, lietuvės, lyginant su airėmis, yra labai drąsios. Net nežinodamos, kaip atliekamas plaukelių šalinimas siūlu, vos išgirdusios apie jį susidomi ir iškart tam ryžtasi.

 

Tokį plaukelių šalinimo būdą, atkeliavusį iš Azijos šalių, D. Katalynaitė pademonstravo ir alytusplius.lt redakcijoje. Paėmusi medvilninio siūlo galą, padarė aštrų kampą primenančią kilpą, vieną siūlo galą įsidėjo tarp lūpų, kitus du paėmusi į rankas staigiais lengvais judesiais braukė siūlu palei antakius. Tokiu būdu ji pašalino ir smulkius, plika akimi vos matomus plaukelius virš viršutinės lūpos.

 

Antakių korekcijos procedūra truko apie 10 minučių. Šalinant plaukelius siūlu irgi jaučiamas skausmingas dilgčiojimas, bet jis atrodė mažesnis, nei raunant juos pincetu. 

 

VIDEO galite peržiūrėti čia.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai