Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Aikštelėje prie prekybos centro Alytuje - kovinio filmo vaizdai

alytusplius.lt inf.  •    •  15:04, 2020-02-14
Pareigūnai apieškojo "Škoda" automobilį, kurio vairuotojas buvo surakintas antrankiais ir paguldytas ant žemės.
Alytusplius.lt nuotr.

Į aikštelę prie prekybos centro įsuka „Škoda“ ir sustoja prie paštomato. Staiga prie jo prilekia juodas „Mercedes“, iš kurio iššokę keli kaukėti pareigūnai pripuola prie „Škodos“, vienu smūgiu išdaužia vairuojo pusės durelių stiklą ir ištraukia lauk vairuotoją. Jis muistosi, bando priešintis, bet supuolę pareigūnai guldo jį ant žemės, veidu į pažirusias šukes ir deda antrankius.  

 

Tai – ne vaizdas iš kovinio filmo. Jį penktadienį apie 14 val. matė Alytuje prie Pulko gatvėje esančio „Rimi“ prekybos centro buvę žmonės.

 

 

„Viskas atrodė kaip filme. „Mercedesas“ įvažiavo į aikštelę ir iškart pasukęs prieš eismą užblokavo prie paštomato sustojusią „Škodą“, - pasakojo įvykį matęs alytiškis. Jo manymu, sulaikymo operaciją vykdė „Aro“ pareigūnai.

 

Pasak įvykį mačiusio vyriškio, „Škodos“ vairuotojas surakintomis rankomis apie 10 minučių gulėjo ant žemės, kol atvyko kiti neuniformuoti pareigūnai, greičiausia, kriminalistai. Jie pradėjo apieškoti mašiną. „Ardo, krečia tą „Škodą“, jos vairuotojui davė „prasipūsti“, - sakė nekasdienį vaizdą matęs žmogus.

 

 

Nepatvirtintais duomenimis, prie prekybos sulaikytas asmuo yra žinomas policijai, susijęs su praeityje žinomomis nusikastamo pasaulio grupuotėmis.

 

Papildyta. Kaip informavo Alytaus VPK atstovė Kristina Janulevičienė, Alytaus mieste, įtariant sunkaus nusikaltimo padarymu, buvo sulaikyta grupė asmenų. Atliekamą ikiteisminį tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūra. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra