Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

94-erių alytiškė: „Dar vaikštau, paraviu, džiaugiuosi Tėviškės namų pagalba“

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  9:08, 2024-05-12

Šiomis dienomis alytiškė, ilgametė istorijos mokytoja Onutė Naruševičienė švenčia 94 -ąjį gimtadienį. Moteris – jau našlė, su vyru vaikų neturėjo, tad garbiame amžiuje kliaunasi aplinkinių pagalba. „Man VšĮ Tėviškės namai – kaip šeima. Moterys ateina ir padeda buityje. Tai – labai svarbu. Esu labai dėkinga“, - sako ponia Onutė.

 

Nuo 2022 metų paliatyviosios pagalbos paslaugų teikimas iš VšĮ Tėviškės namai buvo perkeltas į Alytaus hospisą, kurio pacientams šiuo metu yra teikiamos ir socialinės paslaugos, užtikrinamos kompleksinės, socialinės bei medicininės paslaugos sunkiai sergantiems mūsų krašto pacientams. 

 

Socialinės globos paslaugos apima visų socialinių poreikių užtikrinimą, komandoje dirba socialiniai darbuotojai, individualios priežiūros specialistai. Tuo tikslu VšI Tėviškės namai gavo reikiamas licencijas ir socialines globos bei priežiūros paslaugas sunkiai sergantiems gyventojams užtikrina bendradarbiadama su savivaldybemis.

 

Norėdami gauti VšĮ Tėviškės namai teikiamas socialines paslaugas namuose – galite kreiptis į socialinį darbuotoją telefonu: 8602 23561

 

Išsamiau – videoreportaže.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai