Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

8-toji Dzūkijos mokomųjų bendrovių eXpo šurmuliavo Druskininkuose

Jūratė Vilmanienė, Alytaus Jotvingių gimnazijos projektinio darbo specialistė  •    •  14:20, 2023-04-24
alandžio 21 d. Druskininkų vandens parko II aukšto foje šurmuliavo tradicinis Dzūkijos regiono jaunimo antraprenerystės renginys.
Jotvingių gimnazijos nuotr.

Balandžio 21 d. Druskininkų vandens parko II aukšto foje šurmuliavo tradicinis Dzūkijos regiono jaunimo antraprenerystės renginys, kuris skaičuoja aštuntuosius metus. Pasak dalyvavusių mokinių, šis renginys buvo puiki galimybė pratestuoti savo verslo idėją realioje aplinkoje, užmegzti verslo santykius, įgyti patirties ir išgirsti patarimų iš patyrusių verslo atstovų.

 

Renginyje dalyvavo 30 komandų iš Alytaus miesto, Druskininkų savivaldybės, Varėnos, Alytaus ir Lazdijų rajonų. Komandų skaičius simboliškai sutapo su Lietuvos Junior Achievement šiemet minima 30-ties metų bendryste. Kaip skelbia Lietuvos Junior Achievement komanda: „Metas švęsti, būtina tęsti!“

 

 

Renginio pradžioje muzikinį kūrinį renginio svečiams padovanojo Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos gitarų ansamblis su vadovu Saulium Vilpišausku. Renginio pradžią paskelbė organizatorius, Lietuvos Junior Achievement Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas ir Lietuvos Junior Achievement direktorė Andželika Rusteikienė. Atidarymo šventėje dalyvavo ir motyvuojančius žodžius mokiniams tarė Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė.

 

 

 

Mokinių verslo ateitimi ir jų idėjų skatinimu rūpinasi ir renginio partneriai, kurių balsai lėmė ir Dzūkijos eXpo laimėtojus.

 

Laimėtojai: