Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

5 idėjos, kaip iš naujo suvilioti savo antrąją pusę

  •    •  10:48, 2024-02-01
Asociatyvi nuotr.
pexels.com nuotr.

Neretai girdime, kad poros, ilgą laiką gyvenančios kartu, patiria trintį ar net išgyvena santykių krizę. Ne paslaptis, kad rutina ir santykių problemos slopina lytinį potraukį ir aistrą santykiuose, ir nors pilve plazdančių drugelių laikas jau seniai praeityje, tai visai nereiškia, kad turėtumėte susigyventi su šia monotonija. Tad šiame straipsnyje aptarsime, nuo ko turėtumėte pradėti, kad ir vėl, žvelgdami į savo partnerį, leisdami laiką kartu, patirtumėte jaudinančias intymumo akimirkas.

 

 Ženkite pirmą žingsnį ir:

 

1. Rūpinkitės savo išvaizda.

 

Tai nebūtinai reiškia, kad esate apleidę savo išvaizdą po to, kai, pavyzdžiui, išgyvenote drastiškus pokyčius: priaugote svorio ar praradote savo vešlius plaukus. Dėl to, žinoma, galėjo smukti pasitikėjimas savimi, tačiau rūpintis savimi – tai reiškia mylėti save. Nors po sunkios darbo dienos jaučiatės pavargę, skirkite papildomo dėmesio savo aprangai ar šukuosenai. Kalbant iš vyro perspektyvos, vakarine suknele pasipuošusi mylima moteris gali sužadinti jausmus ir priversti vyro širdį plakti stipriau, o moteris, matydama dažniau besišypsantį savo vyrą ir jo pasitempusią išvaizdą, taip pat jį pamils iš naujo.

 

2. Suviliokite mėgstamais kvepalais. 

 

Galbūt jūsų vyras ar moteris vis negali pamiršti jūsų kvepalų, kurių buteliuką jau seniai sunaudojote ir išmetėte? Uoslė kaip jokios kitos žmogaus juslės sužadina ryškiausius prisiminimus – nustebinkite savo partnerį primindami apie save viliojančiu kvapu.

 

3. Suruoškite jaukią namų atmosferą. 

 

Į namus sugrįžote anksčiau nei jūsų antra pusė? O galbūt parduotuvėje spėjote prigriebti ir gėlių puokštę? Tai puiki proga surengti itin malonią staigmeną: sutvarkykite namus, pagaminkite vakarienę ir pakvieskite savo partnerį atsipalaiduoti kartu pamiršdami apie dienos rūpesčius. Rodykite vienas kitam dėmesį, prigesinkite kambario šviesas, užsidekite žvakių ir įsijunkite romantinį filmą. Neabejokite – jūsų partneris pastebės jūsų pastangas, jei tik jam leisite.

 

4. Nustebinkite naujais apatiniais.

 

Naujas elegantiškų ar nėriniuotų apatinių komplektas visuomet yra puiki idėja moteriai, norinčiai atkurti intymų ryšį su partneriu ir jį suvilioti, o mylintis vyras šioms pastangoms tikrai neatsispirs. Rinkitės raudoną apatinį trikotažą – ne veltui ši spalva laikoma pačia seksualiausia. Apatinių komplektų kartu su prisegamomis kojinėmis ar rafinuotu korsetu ieškokite FANTAZIJOS el. parduotuvėje.

 

5. Pasiūlykite išbandyti naują pramogą.

 

Žinoma, juk kur namai – ten ir rutina, slegianti jūsų santykius. Paklauskite savo partnerio, ką naujo jis norėtų išbandyti: bendras tyrinėjimas, nuotykiai ir išbandymai už komforto zonos ribų padės atgaivinti ar net sustiprinti jūsų intymų ryšį. Pamiršę kasdienius rūpesčius ir išvykę į pažintinę kelionę kaipmat pastebėsite, kaip tarp jūsų ir vėl žiebiasi aistra.

 

Atvirumas, supratimas ir tikros pastangos 

 

Tam, kad poroje atkurtas intymus ryšys gyvuotų ilgai, rūpinkitės savimi ir savo partneriu, stebinkite vienas kitą, kurdami ne tik šiltas, bet ir jaudinančiai pikantiškas akimirkas kartu. Ypač svarbu atvirai kalbėtis, stengtis suprasti ir imtis pokyčių, kad pasiektumėte harmoniją, kurios trokštate.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai