Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Per 34 metus „pavargęs“ pėsčiųjų tiltas Jaunimo parke bus tvarkomas

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:14, 2019-09-10
Planuojama remontuoti Jainimo parke esantį pėsčiųjų tiltą.
AlytusPlius.lt nuotr.

Jaunimo parke esančio pėsčiųjų tilto laukia pokyčiai – prastos būklės tiltą planuojama kapitališkai suremontuoti. Savivaldybė jau pasirašė sutartį su viena įmone dėl tilto remonto techninio projekto parengimo.

 

„Tiltas statytas maždaug prieš 34 metus. Per tą laiką smulkių remonto darbų gal ir būta, bet iš pagrindų jis remontuotas nebuvo. Tilto danga yra nusidėvėjusi, sena, galimai išlikusi nuo pat statybų pradžios. Kapitalinis remontas tiltui būtinas“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras.

 

Dar 2017 metais, turint planų remontuoti tiltą, buvo iškilęs klausimas, ar tilto konstrukcijos atlaikytų suvažiavusią techniką. Buvo užsakyta statinio ekspertizė, po kurios paaiškėjo rekomendacijos, kurių reiks laikytis atliekant remonto darbus.

 

Kitas žingsnis – techninio projekto parengimas. Savivaldybė sutartį su šią paslaugą suteiksiančia įmone pasirašė rugpjūčio pabaigoje. Projektą parengsianti įmonė bus atsakinga ir už jo vykdymo priežiūrą. Visa tai savivaldybei kainuos 11 840 eurų.

 

„Projektas turi būti paruoštas per 8 mėnesius. Pats tiltas architektūriškai nepasikeis, bus atliktas tik jo kapitalinis remontas. Architektai teigė, kad dabartinis tilto vaizdas dera su aplinka, ir jo keisti nebūtų tikslinga. Remontuojant tiltą, būtų įrengtas ir naujas meninis apšvietimas, sutvarkyta šalia esanti aplinka“, - pasakojo S. Stumbras.

 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra