Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt
21
7:12, 2023-11-03
patenkinti

Savim patenkinti Alytuj davę priesaikas laikytis įstatymų politikai ir teisėsauga. Prie progos sva garbinantys ir apdovanodami. Tik pamiršta atsiprašyt alytiškių, kad per jų neatsakingumus prarasta daug gerų buvusių miesto įmonių, net per savivaldos sistemą įtartini lėšų pervedimai ir nieko.. Kad per fabrikuotas bylas ir tyrimus iki šiol užstabdyta retos iniciatyvos romtai miesto labui išnaudot pramonės parko ir aerodromo didelius ant valstybės žemės plotus, mobingai per visur.. O ir pati teisėsaugos dalis retinami per prijungimus prie Kauno kaip nepasiteisinę rimtai dirbt miesto ir valstybės labui. Net per paskutinius savivaldybės rinkimus nerinkdami veikėjų kur per teisėsaugą bando neigiamai įtakot miesto interesus, per tai netiesiogiai išreikštas nepasitikėjimas ir teisėsauga. Kuri save Alytuj sukompromitavę, nors visaip bando nesuprast.

20
12:40, 2023-11-02
atsakomybė

Konst. 2 str.- valstybės istoriją kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai. - Reiškia Alytaus miesto vystymo istoriją kuria alytiškiai. Kaip rimtai renkas valdžias į Seimo, mero, tarybos lygius. Šie teisėsaugą reguliuoja. - Alytuj kiek renkas, fiasko per visas grandis. Net po 30 metų bijo rimtai analizuot strateginių sričių ir didelės vertės pramonės parko ir aerodromo įpatybes bei mobingus per teisėsaugą. Kad pustuščiai šie plotai ir taryba nuo silpniausių diria mokesčius..- kiek verti tiek turi. Kaip Šiaulių mieste viskas atvirkščiai Alytui ir gerai vystos. Nes skirias žmonių mentalitetai, atsakingumas už savo miesto ateitį prieš ateinančias kartas. Kaip Alytuj nesuvokiamas stagnacija, atsilikimas laike.. Toleravimas nesamonių, politikų neveiklumo ir neatsakomybės.

19
12:16, 2023-11-02
įpatingi

Alytuj įpatingi. Tik užduok politikui klausimui, kokius siūlo siūlymus miesto labui dėl pilnaverčio išnaudojimo galingų pramonės parko ir aerodromo potencialų bei mobingų per teisėsaugą tai slopint - žado netenka atvykęs į Alytų vizito net šalies Prezidentas. Nors būdamas Volniuj viską supranta. O čia Alytuj susitikęs su meru ir pajutęs pa išką atmosferą iš mero net prabilt šia tema, Prezidentas drysta tik medelius bonsus reklamuot. O šio Seimo nario nuo Alytaus miesto net nekviečia į susitikimą atvykus į Alytų. Kas kaip Seimo nariui nuo Alytaus miesto garbės ir gero įvertinimo neprideda.

18
10:16, 2023-11-02
istorija

Tikra Alytaus teisėsaugos istorija pagal konkrečius rezultatus per paskutinius 30 metų- prarasta daug gerų įmonių, rinkų.. - juodom raidėm įsirašę. Ypač 2017 metais per įvykius, kai net teismo salėj atskiri oligarchai nurodinėja teisėjai..- to nebuvo. Net prie vadinamų gaujų laikų. Ko pasekmių tasoj pas vienintelius pustuščias pramonės parkas, aerodromas,mobingai.. Nors po tų įvykių Alytaus teisėsaugos institucijų vadovais pakeisti iš svetur ir taip atvirai netoleruoja, bet pasekmių sutvarkyt negebėdami ir toliau kenkia miesto sėkmingui vystymui. Už ką ypač atsakingi 2017 metais buvę meras, policijos vadovas - kurių kompetencijos neturėjo leist tai toleruot ir laiku sutvarkyt. Kad nekenktų miesto interesams. Tai jiems pagal kompetenciją galėjo primint seimo narys, kuris ryžtongumu ir veiklumu nesistengia išsiskirt iš bendros masės. Gyvent šis diena,po nors ir tvanas. Įdomu,veikėjas Lietuvos mastu, o Alytuj kaip bejėgis.

17
9:20, 2023-11-02
problema

Ir policijoj problema kabinetinių neatsakingumas. Praktiškai nei vienos rimtesnės bylos nesugeba ištirt rimčiau, ar piktybiškai pridenginėja. Ypač nuo 2017 metų įvykių, kaip atskiri oligarchiniai atvesti į tarybą per ekskomisaro buvusio mero rinkimų sarašus net teismo salėj atvirai tyčiodamasis iš neįtinkančio naudojantis padėtim, nurodinėjo ir teisėjai kaip tirt ir baudas dėt. O kaip neįgalūs teisėsauga ir polirikai iki šiol bijo įvertint, kad daugiau nedrystų sklaidytis net teismo salėse nurodinėjant Nesugeba apgint kolegės teisėjos ir teisėsaugos Alytuj prestižo. O seimo narys, kur turi užtikrint ir teisėsaugos institucijų parlamentinę kontrolę, bijo tai ir pastebėt.

16
19:29, 2023-10-31
Pataikūnas

Jam ne Alytiškių problemos rūpi,o babajų.Gailiuosi,kad už jį balsavau.Tegul kitą kartą babajai prabalsuoja.

15
12:57, 2023-10-28
Alytus

Vien vaikai policijoje jau dirba.Tai ne sargų diena,o angelų vaikų diena.

14
8:29, 2023-10-25
pastebėjimas

Kad nors vėliau drysta Seimo narys prabilt apie ligoninės problemas, ko kiti iki šiol nedrysta, pagrtina. Tarsi alytiškiams dzin padidėjęs perteklinis mirtingumas, bet. Veiksmai turi būt rimtesni. Kreiptis į Valstybės konktrolę, kad įvertint finansinių srautų ligoninėj teisėtumą ir efektyvumą, bei dėl mero naujametinių išmokų bei viską visuomenei viešint. Nes vietos kontrolės formos taryba, sav. kontrolieriaus tarnyba ir kiti - neveiksnūs. Ką seniai įrodinėja ir niekas nereaguoja.

13
8:03, 2023-10-25
jei

Jei būt paviešinę, už kokius konkrečius tyrimus politikai su teisėsauga per Angelų dieną vieni kitus apdovanoja, būt supratę alytiškiai kodėl nyksta Alytus. Kad ir policija retinama prijungiant prie Kauno. Kodėl bujoja neteisingumas.

12
19:08, 2023-10-24
Bronius

Ačiū ,Vytautai,Tik dažniau lankykis Alytuje kol dar jis ir turi nors ir mažas ,bet miesto teises, nes čia tai cirkai visus ruos 30 metų dedasi.Vienas patriotiškiausias meras pradėjęs nuo autobusų stoties tualeto, išprichvatizavo visus stambjausius Kombinatus ir autobusų parką ir autobusų stotį, kuri dabar nuomuoja jai pačiai priklaususias patalpas iš kiemo pusės ! Apstojo kai ,pagal spaudą, nesusiveikė net 5 būstus! Kitas viešai per TV pažadėjo nup....ti 4 mln,nuo Nuonaujosios gatvės statybų ir ,sprendžiant iš to ,kad ta gatvė ir šiandien tik su vienu šaligatviu ir be eismo projektinio žiedo, nors yra pagrindinė ir didžiausia Alytuje, pažadus įvykdė ! Dar galėtųte ,kaip nors atžymėti ,kad visi buvę merai vos,vos iš teisėtvarkos išsisuko ir t.t.

11
18:49, 2023-11-02
Skaitytoja

Prieš rinkimus ponas Vytautas pradeda būti aktyvus, o kiek jis su savo padėjėja priėmė žmonių, kiek problemų išsprendė per savo kadenciją. Nejuokinkit geriau rinkėjų...

10
7:59, 2023-10-25
ne išsisuko

O iki šiandien teisėsaugos dengiami.

9
16:15, 2023-10-23
vienok

Vienok, ne alytiškis. O dryso nors vėliau, prabilt apie aerodromo, ligoninės reikalus. Apie ką ne tik vietiniai politikai bijo, bet net ir šalies Prezidentas lankydamasis Alytuj 2 vizitais ir susitikęs su meru, dryso tik bonsų medelius reklamuot. Ir jei dėl aerodromo peripetijų kreiptasi į stt analizuot, nuomos teisėtumą pagal galimo korupcinį požiūrį iš pat pradžių išnuomuojant, kurių oligarchų net esant viešais asmenims, firmoms priklausantys orlaiviai už kiek.., čia net vietinių pareigūnų daliai darosi neramu. Kaip tai bandė užslopint per Alytaus prokuratūros nutrauktą ikiteisminį tyrimą Nr.03-2-00215-17 ir Alytaus teismo civ. bylą Nr.2-952-292/2017. Trumpiau kam reikia viską žino ir apie save. Kaip ir iš stt, viską paviešint Alytaus visuomenę, Kuri ir taip žino. Trumpiau objektyvūs tesiniai bus.

8
14:17, 2023-10-14
H

Pats idomiausias Alytaus apsk. tipelis , prieš rinkimus Alytaus turguje jis visiškai protingai kalbėjo , paspirtukai juo patikėjo ir jis ilindo i seima , neilgai trukus jis persivertė ir puolė skerneliaut , taip pamiršdamas ka šnekėjo ir spjaudamas i barzda rinkėjui .

7
15:29, 2023-10-07
Piltuvėlis

Tikras bakelis tualeto.

6
10:00, 2023-10-05
Ir

Vel kanistras pilstyt prades savo gerus darbus aciu ciuozk i Vilniu cia mes cesiuli turim tas gi viska isspres pas mus

5
11:46, 2023-10-04
Ina

Ar jau ponas pradėjo reikštis, juk visą kadenciją kažkur buvo dingęs...be žinios, niekam nėra padėjęs spręsti rimtų reikalų..fui ...fui

4
21:55, 2023-10-03
anaiptol

trafaretinis pasveikinimas vėjui paleisti pinigai.....

3
15:37, 2023-10-02
aha

čia kažkaip įtartinai dažnai pradėjo ponas Bakas reikštis.

2
13:56, 2023-10-02
ir gi

Šis alytiškių rinktas į Seimą rimtų problemų bijo net paliest. Patvirtina J.Erlicko pašmaikštavimus. Į valdžią žmenės renka tokį produktą, kurio jiems reikia. Reiškia alytiškiai į valdžią, pradedant nuo Seimo lygio iki mero ir tarybos, renka negabius, baikščius, neveiklius tik savim besirūpinančius veikėjus. Vis ant pigaus ir primityvaus piaro besistengiančius susireikšmint.

Puslapiai

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai