Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 21 250

74
13:25, 2020-03-31
įdomu?

Prieš kelias savaites seimo nariui paviešinus, kad valstiečiai išeina iš valdančios daugumos miesto taryboje, tai patvirtint nesigirdi per ilgai. Iš pačios valstiečių frakcijos miesto taryboje. Kur įsigalioja tik, kaip patys tarybos nariai tai paviešina oficialiai. Apie tai įformindami viešu pareiškimu ir konkrečiais parašais patvirtinus. Nes pas politikus neturi žodžiai nuo darbų skirtis.

73
9:41, 2020-03-28
alytiskis

kaip seimo narys galetum alytaus zmonems pasakyti kom baigsi EKOLOGISTIKOS avarija ar ji jau apaugo dulkiu sluoksniu prokuroro stalciuje

72
8:35, 2020-03-28
kompetencijos

Valdžios galias apibrėžia užimami valdžios postai. Būčiau valdžioje Alytuj, per metus būt pritraukta apie 30 milijonų es paramos pagal šalies vystymo bd prioritetus, mažintos paskolos ir gyventojų daugėtų. Būt sukontroliuotos įmonės dėl gaisrų ir panašiai. Beje dalis projektų kiek Alytuj vyko ir mano iniciatyvų dėka. Kaip vietiniai klanai per intrigas su teisėsauga nuslopino, sustojo projektai. Nes savo gabumais klanai nesugeba. Jie gali tik kitais pasinaudot. O seimo nario paskutines iniciatyvas eilinių alytiškių labui palaikau. Nes įrodo, kad ne vietinių turčių ir jų derinių alinant Alytų, jis ne jų paspirtukas. Tuo įrodo, kad vietiniai įsibujoję klanai ir nelabai jį mėgsta.

71
6:21, 2020-03-28
pastebėjimas

lengviausias dalykas kritikuot, bet eik pats ir daryk ką nors, užuot varęs ant kitų.

70
10:08, 2020-03-25
klausimas Seimo nariui

Kaip Seimo nariui nuo Alytaus miesto klausimas. Kodėl per metus laiko nesigiri iš Aplinkos ministro atsakymo? Kaip prieš virš metų jam pavaldžios institucijos jei buvo įėję į miesto firmos teritoriją blusinėt užkastų atliekų ir nematė tuomet problemų padangų perdirbimo įmonėj? Dar tokių dvigubų institucijų standartų galimai slopinant neįtinkančius Alytuj iki tol nei prie vieno seimo nario nebuvo. O juk institucijos atskaitingos seimui. O seimas atskaitingas rinkusiai tautai.

69
8:19, 2020-03-22
ateitis

Alytaus ateitis labai priklauso nuo principingumo lygio būsimo LR Gen. prokuroro. Kurį regis ir šis seimas turėtų tvirtint netrukus besibaigiančiai šio generalinio prokuroro kadencijai. Kur neatsakinga teisėsauga ir dvigubi standartai alina Alytų. Ypač verslo po politika deriniai....Kurie Alytaus savivaldą alina.. Per juos praktiškai valdyme dominuoja paspirtukų lygiai. Savotiškai slopinama visuomenė.

68
7:47, 2020-03-22
tik

Kaip politiko keli paskutiniai veiklos epizodai pagirtini. Kaip seimo nario nuo Alytaus miesto per šį laikotarpį tragiškiausias miesto vystyme periodas. Nesukontroliuota įmonė dėl padangų gaisro. Per paskutinius metus mieste sumažėjo 1500 gyventojų, kaip iki tol apie 1000 mažėdavo. Per verslo ir ekspolicininkų derinius keli ikiteisminiai tyrimai per savivaldą reiškia dalim policinis valdymas. Slopinimai pricipingesnių per verslo teisėsaugos derinius metodais, kur kitur sau neleidžia. Ir vietos politikai susidūrę išsigasta. Nors teisėsauga atskaitinga politikams, o rinkti politikai atskaitingi žmonėms. O štai struktūrų žmonės nerinko ir jie neatskaitingi žmonėms. Trumpiau Alytuj iki rimtos savivaldos net nutolta.

67
8:29, 2020-03-20
pagirtina

Alytaus abiejose savivaldybėse iki šiol kaip įprasta. Kad valdios sau nekelia reikalavimų, visuomenės numalšintos. O čia seimo narys nuo Alytaus miesto pažėrė kritikos dėl švietimo abiems merams ir taryboms. Ir nepatinka įsijautusiems klanams. Kodėl pedagogai turi būt kaip ir kiti beteisiai vergai? Nesugebantys už save pakovot? Kiekvieno pasirinkimas kuo būt.

66
19:35, 2020-03-19
Daugai

Žmonės prie didelio ežero, nueikit jūs prie tos mokyklos ir paaiškinkit tiems "sunkiai dirbantiems" pedagogams, o kartu ir jų patronams politikams, ką reiškia žodis SAVANAUDŽIAI. Pailginkit jiems atostogas neribotam terminui, nes jie mat labai atostogas "taupo", mažai atostogauja . Panašu, kad ir ponas seimūnas greitai galės pailsėti, nes jau persidirbęs

65
17:30, 2020-03-19
deja

Pagal einamą momentą Alytuj Nr.1. problema - negebėjimas per abi Alytaus savivaldybes laiku aprūpint specpriemonėmis nuo viruso medicinos ir kitų įstaigų darbuotojų. Pagal darbų pobūdį kontaktuojančių su padidintos rizikos žmonėmis. Per tai pavojus jų ir kitų žmonių gyvybėms. Dar blogiau nepasimokinta po padangų gaisro. Kur matės, kad savivaldybės laiku prieš nepasirūpinę specpriemonių rezervais avarinėms situacijoms. Reiškia neatsakingi merai ir seimo nariai nuo Alytaus. Pedagogų problemos dar yra sprendimai kaip išgyvent. Kaip dėl viruso jau dabar sveikatom rizikuoja. Ir sprendimų iš valdžios nėra.

64
21:31, 2020-03-18
Prašau padėkite

Prašau, mylėkite savo kraštą atsikratę diktatoriaus mero Vrubliausko

63
21:22, 2020-03-18
Miestui

Būtų laikas miesto merui Cesiuliui apsaugant mažėjanči miesto gyventojų palakymą susitarti su Šarknicku ir pasitraukti iš socdemų, jie jau mirtis, kituose rinkimuose pats Krasnickas patvirtino, kad bus tik vienas tarybos socdemas. Šarknickas išaugęs sąžiningumu, žmonės jį gerbia dėl tiesos, stuburo. Čia pamastymui miesto naikintojams.

62
20:32, 2020-03-18
Paprastai

Nebuvau pono R. Šarknicko gerbeja, net atvirkščiai. Bet vien todėl, kad jis ryžosi paviešint A. Vrubliausko nelojalumą ir nesupratingumą savo valdomo rajono švietimo įstaigų darbuotojams, galiu virtualiai paspausti seimo nariui ranką. Ir visai nesvarbu kas kokią ir kodėl reklamą sau daro. Tiesiog išgirdot žmones. O tai labai gerai.

61
18:17, 2020-03-18
Valio laisvei

Kur mere dėsit mokytojų pinigus? Šiandien buvo Seimo narys Dauguose, mačiau kaip žmonės jam plojo ir sveikino aikštėje išėję iš parduotuvės. Ką tai reiškia, tai reiškia laisvę nuo jūsų diktatūros.

60
17:36, 2020-03-18
Reda

Alytaus rajono meras visada galvoja, kad mokytojai uždyką pinigus gauna. Man gaila tokių žmonių, jie nesuvokia koks yra mokytojo darbas. Jis trunka 24 valandas per parą. Nuo jo kenčia ir mūsų šeimos. Mūsų vaikai net turi pravardes 'mokytojo vaikas'. O jum gaila, kad mes jarantino metu tobulesim ieškosim naujų metodų ir už tai gausim centus. Šaunuoliai daugiškiai laikykites.

59
15:50, 2020-03-18
taip

Apačioj komentare teisingai pastebėta. Kad Alytaus abiejų savivaldybių valdžiose esantys nesugeba spręst einamųjų problemų. Nesuvaldyta dėl gaisro, stygius apsaugos priemonių dėl viruso, švietimo reforma sujaukta. Kur prisliečia bėdos ir erzelynai. Kur negebėdami sutelktai ir kompetentingai spręst problemų erzinasi.

58
15:36, 2020-03-18
pazadukui

Alytaus medikai neturi priemoniu apsaugai nuo koronos nei kaukiu nei dezinfekcinio skyscio gal gali ka nors pazadet ar pameluot kad bus nes medikai taip pat bijo koronos jei jie uzsikres tai uzkres ir gyventojus einancius i ligonine

57
14:38, 2020-03-18
ačiū

ačiū jums robertai, kad stuburą turit, rajonas jus prisimins, daug padėjote kovoti su korupcija

56
15:12, 2020-03-18
kur?

Kur Alytuj kovoja su korupcija? Imitacijos dėl gaisro tyrimo kur iš kart žurnalisto Jakilaičio tel. laidos įvardijo papunkčiui pagal gaisrų gesinimų punktus, o meras po nežinau- tirianti Alytaus teisėsauga nors nusišalint turėtų. Kas davė leidimus steigt perdangų persirbimo įmone ir nepasirūpino, kad pagal veiklą būt įtraukta į pavojingų tikrinamų įmonių sarašą. Kur atvejai politikų su teisėsauga deriniai slopinant Alytuj principingesnius ir seimo narys kaip persigandęs susidūręs su tokiom situacijom.

55
14:01, 2020-03-18
deja

Eit apmokamų atostogų galimi iš vienų sprendimų būdai šioj situacijoj. Vienok valdžia turi dirbt viso rajono apie 30 tūkstančių gyventojų bendros gerovės lygiui. Pedagogai tik nedidelė visuomenės dalis ir išgyvent šioj situacijoj sprendimus turi. O štai ir seimo narys nemato likusių bendruonenės narių problemų. Apart panašu į rinkiminę kovą dėl pedagogų palankumo kitų saskaita. Trumpiau rajonas ir miestas iš savęs neišgyvena per tokius politikus. Kaip kitos savivalsybės šiais laikais išgyvena ir be erzinimų sprendžia problemas.

Puslapiai

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai