Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 677

7
13:25, 2020-03-31
įdomu?

Prieš kelias savaites seimo nariui paviešinus, kad valstiečiai išeina iš valdančios daugumos miesto taryboje, tai patvirtint nesigirdi per ilgai. Iš pačios valstiečių frakcijos miesto taryboje. Kur įsigalioja tik, kaip patys tarybos nariai tai paviešina oficialiai. Apie tai įformindami viešu pareiškimu ir konkrečiais parašais patvirtinus. Nes pas politikus neturi žodžiai nuo darbų skirtis.

6
9:41, 2020-03-28
alytiskis

kaip seimo narys galetum alytaus zmonems pasakyti kom baigsi EKOLOGISTIKOS avarija ar ji jau apaugo dulkiu sluoksniu prokuroro stalciuje

5
8:35, 2020-03-28
kompetencijos

Valdžios galias apibrėžia užimami valdžios postai. Būčiau valdžioje Alytuj, per metus būt pritraukta apie 30 milijonų es paramos pagal šalies vystymo bd prioritetus, mažintos paskolos ir gyventojų daugėtų. Būt sukontroliuotos įmonės dėl gaisrų ir panašiai. Beje dalis projektų kiek Alytuj vyko ir mano iniciatyvų dėka. Kaip vietiniai klanai per intrigas su teisėsauga nuslopino, sustojo projektai. Nes savo gabumais klanai nesugeba. Jie gali tik kitais pasinaudot. O seimo nario paskutines iniciatyvas eilinių alytiškių labui palaikau. Nes įrodo, kad ne vietinių turčių ir jų derinių alinant Alytų, jis ne jų paspirtukas. Tuo įrodo, kad vietiniai įsibujoję klanai ir nelabai jį mėgsta.

4
6:21, 2020-03-28
pastebėjimas

lengviausias dalykas kritikuot, bet eik pats ir daryk ką nors, užuot varęs ant kitų.

3
10:08, 2020-03-25
klausimas Seimo nariui

Kaip Seimo nariui nuo Alytaus miesto klausimas. Kodėl per metus laiko nesigiri iš Aplinkos ministro atsakymo? Kaip prieš virš metų jam pavaldžios institucijos jei buvo įėję į miesto firmos teritoriją blusinėt užkastų atliekų ir nematė tuomet problemų padangų perdirbimo įmonėj? Dar tokių dvigubų institucijų standartų galimai slopinant neįtinkančius Alytuj iki tol nei prie vieno seimo nario nebuvo. O juk institucijos atskaitingos seimui. O seimas atskaitingas rinkusiai tautai.

2
8:19, 2020-03-22
ateitis

Alytaus ateitis labai priklauso nuo principingumo lygio būsimo LR Gen. prokuroro. Kurį regis ir šis seimas turėtų tvirtint netrukus besibaigiančiai šio generalinio prokuroro kadencijai. Kur neatsakinga teisėsauga ir dvigubi standartai alina Alytų. Ypač verslo po politika deriniai....Kurie Alytaus savivaldą alina.. Per juos praktiškai valdyme dominuoja paspirtukų lygiai. Savotiškai slopinama visuomenė.

1
7:47, 2020-03-22
tik

Kaip politiko keli paskutiniai veiklos epizodai pagirtini. Kaip seimo nario nuo Alytaus miesto per šį laikotarpį tragiškiausias miesto vystyme periodas. Nesukontroliuota įmonė dėl padangų gaisro. Per paskutinius metus mieste sumažėjo 1500 gyventojų, kaip iki tol apie 1000 mažėdavo. Per verslo ir ekspolicininkų derinius keli ikiteisminiai tyrimai per savivaldą reiškia dalim policinis valdymas. Slopinimai pricipingesnių per verslo teisėsaugos derinius metodais, kur kitur sau neleidžia. Ir vietos politikai susidūrę išsigasta. Nors teisėsauga atskaitinga politikams, o rinkti politikai atskaitingi žmonėms. O štai struktūrų žmonės nerinko ir jie neatskaitingi žmonėms. Trumpiau Alytuj iki rimtos savivaldos net nutolta.