Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

87
9:03, 2020-03-17
Teisingos įžvalgos

Pritariu

86
16:16, 2020-03-16
Pagarba

labai teisinga nuomone

85
14:45, 2020-03-16
Patarimas už dyką

Atiduokit vieną darželį ir vieną mokyklą rajonui.Žinos kiek tai kainuoja.Jai neims dovanai,vadinasi jie miestą dursto

84
9:32, 2020-03-16
Teisingas straipsnis

Teisingai rašo ir moka skaičiuoti.

83
8:51, 2020-03-16
neatsakingumas

Šiam momente piliečiai teisingai pastebėjo. Nes per pačių alytiškių neatsakingumą renkantis valdžią gal vieninteliai? Kur kitų naudai dirba savo interesų nykimo saskaita. Ką ir rodo rodikliai. Per paskutinius metus sumažėjo 1500 gyventojų ir dar didina paskolas. Reiškia labai neefektyviai miesto naudai finansiniai srautai cirkuliuoja. Bet gal saujelės kišenių naudai? Kaip daugumoj visi per es paramos projektus stiprinas pagal šalies vystymo bd prioritetus ir mažina paskolas. Alytuj lengviausiu keliu ir po jų nors ir rajono tragizmas. Patys be miesto potencialo neišgyvena, bet mandrus vaizduoja. O konservatoriai - bėda Alytuj. Kurt jie nemyli, apart naudotis, kas kitų sukurta..

82
6:55, 2020-03-16
Rasa

Koncervatotoriai visi kisa savo giminaicius
Uzimti ivaires pareigas ko niekas nekontroliuoja...akla valdzia vyksta bezabrazija panoseje...visur tik kysiai ir gimines...

81
15:32, 2020-03-15
JOO

Jungti savivaldybes ir bus sutaupyta daug lėšų, tuo pačiu ir neliks daugelio problemų, nes dabnar jos ne sprendžiamos, o tik ginčijamasi ar tai miesto ar rajono problema.

80
13:57, 2020-03-15
pastebėjimas

Po piliečiais anoje kadencijoje užėmė aukštus vadovų postus. Reiškia lygiai turi būt aukšti. Klausimas kodėl užimant savivaldybės Etikos komisijos pirmininkės postą, atskirais atvejais neužtikrinama. Kad pagal kompetenciją iki galo būt ištirta atskirų politikų įtartinas elgesys. Kad išsklaidyt įtarimus ir nekrist šešėlis ant tarybos. Kur būtent 27 tarybos nariai atsakingi ir atskaitingi alytiškiams.

79
9:58, 2020-03-15
kas paneigs?

Kas paneigs, kad ne dėl kaip kurių konservatorių lyderių verslų šeimų naudai per Alytaus konservatorių paspirtukus per valdymą į erzinimąsi Alytus klampinamas? Alytaus rajono merui atsistatydint kaip nesugebant atstovaujamo rajono žmonių interesų tam pačiam rajone užsitikrint. Nuvarė rajoną iki tiek, kad be miesto potencialo išgyvent nesugeba. Gėdos neturi. Geriau vieroj perteklinių seniūnaičių iš konservatorių rimtom rajono vystymo strategijom užsiimtų. Kad rajonas patys gebėtų išsilaikyt ir ką kiti sugeba.

78
8:59, 2020-03-15
Trumparegiai politikieriai.....

Rajono gyventojai veda į miesto darželius vaikus.... Ai. Ai. Ai...... O kas toliau, po darželio baigimo į kosmosą išskrenda tie vaikai ar kur kitur.... Tie vaikai užškiša pustuštėse miesto mokyklose skyles...kokie nabagai miesto valdininkėliai kiek sumoka, permoka, kenčia biudžetas... Kodėl rajone uždarė didelę dalį mokyklų, o todėl, kad tėvai vaikus išveža į miestą. Visame pasaulyje vyksta vidinė migracija ir žmonės telkiasi į centrus, į didmiesčius. Savos šalies vaikai ir taip skirstomi, rūšiuojami, rajono, miesto. 160 būsimų darželinukų iš ne iš Afrikos atvyksta......

77
9:39, 2020-03-15
Melagiams konservams

Tai dėl to Labukas apgavo mus -žadėjo palaikyti, o paskui balsavo priešingai? Tam, kad Vrubliauskas eurą kitą sutaupytų, mūsų vaikus kaip nori taip mėto iš momyklos į mokyklą? Gėda jums, rinkome jus mieste, ne rajone...

76
16:15, 2020-03-16
melagiams

Rinkote juos mieste o ne rajone , o jie balsuoja , kad jus suzlugdytu. Nereikia tiketi tais Jucais ir Labukais. Tais pilstytojais ir tuscio i kiaura, tais sakanciais , daug kalbanciais ir nieko nepasakanciais. Netikekite tais visokiu sventinamu veliavu nesejais, kurie nieko gyvenime nei versle nei darbineje srityje nenuveike, o gyvena siltuose teveliu namuose. Netikekite tais konservatoriniais biudzeto lesu taupytojais , nors patys savo vaikus veza savo istaigois kurioje dirba valdisku transportu.

75
8:07, 2020-03-15
dėl teisėtvarkos

Įdomus klausimas dėl merų atitikimo. Per miesto savivaldą virš pusmečio vyksta ikiteisminiai tyrimai dėl gaisro ir žemės sklypų. Dėl gaisro žurnalisto E.Jakilaičio laidoj su miesto meru, kur žurnalistas vardijo gaisrų gesinimo įstatymo punktus o meras nežinau, parodė. Kad ne savo rogėse meras ir jo komanda. Teisėsaugai tik straipsnius sudėt ir viskas aišku. Bet Alytaus teisėsauga net nenusišalina dėl objektymo...Kaip teisėsaufa aktyvi slopint, kas principingiau problemas bando kelt. Su tuo ir politikų dalis susidūrę. Su teisėsaugos metodų ir nuo kurių pakraupę, ir pribijo.

74
7:59, 2020-03-15
tik

Tik visas šitas bardakas kaip ir dėl merų neatitikimo palaikomas dvigubų standartų ir teisėsaugos dėka. Kiekviena savivalybė turi pirma savim sugebėt rūpintis. Kaip ir šie būdami valdžioje anoje kadencijoje turėjo patys pagal kompetencijas derėtis su Litesko dėl šilumos tinklų. O ne primokėt už tai Vilniaus teisininkams. Kaip ir į strateginių įmonių šilumos tinklai ir dzūkijos vandenys vadovų ir po nepriklausomų valdybos narių postus atvesti atstovai iš svetur. Kur nesugeba per es paramą dirbt ką iki tol vietiniai sugebėdavo. O čia veikėjams iš svetur geri atlyginimai, kuro išlaidos važinėjant už blogesnę kokybę. O savi sugebantys dėl cento išgyvent, kol anie mandravoja šių atvesti.

73
7:07, 2020-03-15
????

Nuotraukoje koronavirusas COVID- ALYTUS 15? Lenkai nepriima lietuvės su vaikais į lėktuvą, nepaisant kad ir bilietus skristi turi, jestremskas rajono vaikus į miestą sugalvojo neįleisti, kas čia darosi? Mokestis, savivaldybių dotacijos, turi būti nustatytas vadovaujantis L.R. įstatymais ir patvirtintas savivaldybių tarybose. Jei to išrinktieji nepadarė,tai tarybos nariai turi kreiptis į teisėtvarkos institucijas ir spręsti apie merų atitikimą eiti šias pareigas. Kodėl vadinami piliečiai tai nedaro? Tik verkšlenti ir sugeba.

72
8:18, 2020-03-15
skundė

Anoje kadencijoje kiek galėjo slopino neįtinkančius per institucijas. Tai prieš metus institucijos buvo įėję į vienos miesto firmos teritoriją blusinėt užkastų atliekų ir nematė problemų perdangų perdirbimo įmonėj, žino kas rašinėja po kitų kompiuteriais vienų žargonais provokuojant susidorojimui per teisėsaugą jiems neįtikusių. .Kaip buvę ekspolicininkai nemažai žino ir..kur naudinga nemato. Tuo galimai prisufėdami ir gal savo tikslams naudodami. Iki šventų jiems toli. Nors epizoduose prieš šiuos valdančius rimčiau atrodo. Trumpiau taryboj gudriausi, nes gudriausi alytiškiai rinko. Todėl kiti už nosies vedžioja.

71
23:27, 2020-03-14
Kiek gi galima

Jungiam savivaldybes. DJ bijo stipresnių už save, tik su silpnesniais gali pasireikšti, menkysta, o Vrubliovka gudrauja. Per miesto valdymą tik problemos.

70
21:35, 2020-03-14
Meda

Sunaikinta Alytaus rajono pedagogine psichologine tarnyba, paslaugas perka jau miesto tarnyboje- sutaupe rajono galva :)) Toliau- alytaus darzelius okupavo rajono darzelinukai- sutaupe vel rajono galva:))) O ar nereiketu valstybei padaryti paskutin5 sutaupyma ir prijungti rajona su miestu? butu viena savivaldybe ir nereiketu pinigu metyti. busimi rinkimai ant nosies, reikia pasvarstyt ir priimt sprendimus, ne kitaip.

69
22:26, 2020-03-14
Pritariu!

Pritariu! Gal reikia peticijos tuo klausimu? Prasibalsuotume preliminariai? Kas moka paleisti peticijos anketą, paleiskite!

68
22:30, 2020-03-14
Ieškokit voveriuko

Furajevas peticijų meistras

Puslapiai

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai