Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt
7
13:37, 2019-07-30
Šitas diedas gerai masto

Ateiti į kažkur pasižiūrėti nuotraukų tikrai gera idėja o ne sėdėti telefone ir seiletis naršant internetinėje erdvėje. Tuoj viskas vyks internete nereikės nei draugų nei panų nei vaikų tik interneto feisbuko instagramo ir dar bala žino ko.

6
11:00, 2019-08-01
Nuotrauku megejui

Idomu, kiek kartu tamsta eitumete i ta muzieju nuotrauku ziureti ir kiek moketumete uz bilieta? 2 kartus po 2 eurus? O reikalingus simtatukstancius irengimui ir islaikymui padengtu savivaldybe, t. y. mokesciu moketojai?

5
17:01, 2019-07-24
Muziejus?

Patogiausia nuotraukas ziurineti elektroniniame pavidale, pvz., internete. Jas gali issididinti, greitai susirasti norima tema ir pan. Nuotrauku eksponavimui reikalingos salygos, o didele abejone, ar bus lankytoju. Idomesnis dalykas butu technologijos - kokios buvo senosios, kokios yra naujausios, ivairus galimi efektai ir pan. Miestui per daug kainuotu tokio rimto muziejaus ikurimas. Todel kam tokio muziejaus reikia? Sukataloguokite ir kelkite i interneta. Arba eksponuokite savo nuotraukas miesto viesose erdvese.

4
13:41, 2019-07-30
Muziejau tu...

O nera noro nueiti ir bent pasidomėti pas senus fotografus kokie procesai reikia atlikti norint pasigaminti nuotrauka? Ir prieš komentuojant pasimk sena "feda" ir pabandyk bent normaliai kadrą sugaut. Tada bent galėsi drąsiai save vadinti vartotoju. Nes dabar eilinis egzpertas

3
10:22, 2019-07-24
Įdomu,

Ar autoriai savo archyvus dykai šitam muziejui atiduotų?

2
9:48, 2019-07-24
Nuomonė pragmatiškai

Suprantamas spontaniškas ir, kaip jei patys teigia, netikėtas fotografų noras turėti patalpas savo reikmėms. Ponas Šmigelskas gudrus vyras. Žinotų kaip panaudoti patalpas.

Fotografijų eksponavimui Alytuje yra ne viena puikiai tinkanti vieta, todėl prisirišti prie konkrečios, į kurią vargu ar kas nors specialiai ateitų, neverta. Be to, tam reikalingas didelis plotas. Kas mokės už šildymą žiemą?

Nepamirškime ir kito svarbaus momento, fotografija persikėlė į virtualųjį pasaulį. Feisbukas, instagramas ir kt.

Linkėjimas Alytaus fotografams – jūs pasirūpinkite eksponuoti nuotraukas Alytaus miesto teatre, medvilnės rūmuose, savivaldybėje, ligoninėje, poliklinikoje ar mokyklose.

1
19:58, 2019-07-24
pritariu

ne tik pragmatiška,bet dar žmonės atėję į tas vietas (teatre,kultūros rūmuose ir t.t.)ir eksponuojamus darbus pamatytų.
O muziejus?...kas dabar vaikšto į muziejus?.. Juk ne be reikalo mokiniams, studentams ir senjorams siūloma leist ateiti nemokamai į muziejus... kad nors koks lankomumas būtų.Kokius lankytojus ketina pritraukt šitas muziejus? Gal užsieniečius?