Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt
4
8:45, 2019-06-22
Violeta

Koks šlykštus mūsų lietuvių bruožas-kad tik kitą apšikti ar įkąsti. Manau, kad tokie ,,drąsuoliai,, kurie bijo net savo vardą parašyti, o prisistato visokiais ,,oi,, ir,,jo,, ar kt. tai nėra net susidūrę su šia įstaiga, arba lanko savo giminaičius kartą į mėnesį, ar dar rečiau, užmiršę savo žmogiškąją pareigą ir laukiantys, kad tik greičiau to vargšo žmogelio sunkiai uždirbti turtai jiems atitektų. Kadangi, jau treti metai, kaip šioje ligoninėje guli mano giminaitė, tai tikrai daug pamačiau ir esu labai dėkinga visam personalui. Jis nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu ligoniu ir atiduoda visas savo jėgas. O jeigu kartais vandens paduoda ir valytoja, tai nieko nuostabaus, nes tai komandinis darbas, tik labai gaila, kad labai jau maža ta komanda, ar gali viena slaugytoja ir viena padėjėja viską suspėti? Tai yra nerealu.Ir kaina buvo nereali, kuri jau dvylika metų nesikeitė. Jeigu tokie gudrūs, tai slaugykite namuose, bet kažkodėl ir vieno tokio žmogučio nenorite turėti namuose. O čia jų daugybė. Graudu... Aš esu labai dėkinga šiai įstaigai ir linkiu personalui stiprios sveikatos ir kantrybės.

3
16:07, 2019-06-19
Oi

Tai tik oficialus mokestis
Paslaugos neatitinka kainos.Būtina personalo atranka,kol neprsišaukė bėdos.

2
7:40, 2019-06-19
Jo

Čia mokestis tik už lovą, nes priežiūros ten jokios nėra, keist personalą, tik val prastumia, o slaugos jokios. Jei ligoniai prašo vandens pas valytoją ar lankytojus, ką slaugės daro?

1
8:17, 2019-06-18
Priminimas

Būtų labai malonu ir žmogiška, kad priimant sprendimą dėl paslaugų kainos, nepamirštumet ir teikiamų paslaugų kokybės. Šiuo metu tragiška situacija.