Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt
6
18:27, 2019-06-12
Alytiškė

Kai nuskęsta vaikas, tai labai skaudi nelaimė, bet kaltinti negalima nei savivaldybės, nei kokios kitos institucijos. Pirmiausia už vaiko saugumą atsako tėvai, tėvai privalo žinoti kur ir su kuo jų vaikas eina, ką veikia. Niekas kitas, tik tėvai privalo vaikui paaiškinti, kur jis gali maudytis, o kur ne. Jei vaikas nemoka gerai plaukti, į vandenį lipti nevalia.Jei tėvai labiau rūpinsis savo vaikais, tai ir nelaimių bus mažiau.

5
21:47, 2019-06-13
Ai

Pezat nesąmones,tėvai tėvai .Tėvai gali būti atsakingi už 10-ecius, bet ne už 16ecius, ar dar vyresnius. Ką tie tėvai gali uždrausti, jeigu tarkime tam tvenkiny pilna suaugusių ir vaikai tai mato ! Visi buvom tokio amžiaus ir daugeliui ne tėvai deja buvo autoritetai,atrodė kad jie nieko nesupranta, seni ir t.t o savivaldybės rūpestis kad visi jai priklausantys objektai būtų maksimaliai saugus aplinkiniams, jeigu nesaugus tai su ispejamaisiais uzrasais , jeigu būtina tai ir aptverti.

4
13:17, 2019-06-17
Nuomonės išsiskyrė

Jeigu sakote, kad tėvai negali susitvarkyti su šešiolikmečiais, tai tada nėra ko ir ašarų lieti. Jei vaikas neklauso ir eina maudytis ten kur negalima, tai jokie aptvėrimai nepadės, per tvoras įlipti jiems ne problema, dar įdomiau. Pagrindinė taisyklė, jei nemoki plaukti, tai savo jėgų ir nebandyk!!!

3
8:22, 2019-06-10
Dzukui

Nenuskendot gal tpdėl kas gylis nemune max 2 metrai.

2
8:25, 2019-06-09
Seniau nebuvo durnos konkurencijos

Kuri dabar kalama vaikams jau nuo darželio laikų, kad "tu gali, tu gali , tu nebijok, tu nepasiduok, tu geriausias, būk lyderis " ir t.t. Iš čia ir pervertinimas savo jėgų, iš čia depresijos kažkam nepavykus ir t.t. O kad sureagavo savivaldybė tai puiku, tikėkimės tai neuzsibaigs tik kalbomis .

1
8:01, 2019-06-09
Dzukas

Prabego vaikyste + jaunyste Dzukijoje, misku apsupstame kaimelyje ant Nemuno kranto. Kiek pamenu, nuo kokiu 4 metu, savarankiskai eidavau su meskere zvejoti Nemune, maudytis i Nemuna. Visi kaimo vaikai maudesi Nemune, zvejojo ir niekas neskendo! Nes buvo savisaugos instinktas! Taip, paauge plaukiojome per Nemuna ir netgi lenktyniaudavome kas daugiau kartu perplauks Nemuna! Bet visi zinojome savo jegas ir ju nepervertinome... Gal todel visi ir sulaukeme senatves...