Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 788

Balsavimas baigėsi: Alytaus metų apdovanojimai bus įteikti sausio 19 d.

8:29, 2017-01-17

Alytaus metų apdovanojimų balsavimas jau baigėsi, tačiau intriga išliks iki sausio 19 d. 18 val., kuomet Alytaus miesto teatre bus paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai.

 

Miestui nusipelnę žmonės apdovanojimus pelnys 20-yje nominacijų, iš kurių dvylika buvo pateikta balsuoti gyventojams internetinėje svetainėje www.alytus.lt. Pateiktus kandidatus į nominacijas siūlė alytiškiai ir visuomeninės tarybos, kurių nariai pagal praėjusių metų pabaigoje tarybos patvirtintą tvarką, atrinko kandidatus į kiekvieną nominaciją arba po vieną nugalėtoją, jei nominacija vertinama objektyviais faktoriais – tuomet ji neteikiama viešam balsavimui.

 

Iškilmingo vakaro metu bus ne tik pagerbti ir apdovanoti miestui nusipelnę žmonės, čia jūsų lauks siurprizas – akordeono virtuozo Martyno Levickio koncertas drauge su styginių kvartetu SinChronic. Įspūdingą programą žiūrovams taip pat ruošia šokių studija „Aušrinė", Alytaus jaunimo centro baleto studija, Alytaus muzikos mokyklos jaunieji talentai bei muzikos grupė „Donna".

 

Plačiau apie apdovanojimus ČIA.

Ankstesni straipsniai