Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 009

Alytaus meras V. Grigaravičius: „Kiekvienas galime miestą padaryti patrauklesniu, gražesniu, jaukesniu“

7:21, 2017-04-21

Alytuje, Žaliojoje gatvėje, esantis sakurų parkas – plečiasi. Penktadienio popietę čia pasodinti dar penki sakurų medeliai, kuriuos miestui padovanojo keturios bendrovės. „Džiaugiuosi, kad tokių iniciatyvų Alytuje yra ir norėtųsi, kad jų būtų dar daugiau“, - sakė miesto meras Vytautas Grigaravičius.

 

Nors penktadienį oras nelepino šiluma ir lijo, sakuras sodino ir jas miestui padovanojusių įmonių atstovai, ir miesto meras V. Grigaravičius.  

 

Jis pasidžiaugė Alytaus verslininkų rodomu gražiu pavyzdžiu visiems miesto gyventojams. „Tai yra paskatinimas kitiems, kad kiekvienas mes galime miestui kažką padovanoti ir taip miestą padaryti patrauklesniu, gražesniu, jaukesniu, kad būtų kur praleisti laisvalaikį, kuo pasigrožėti“, - kalbėjo V. Grigaravičius.

 

Medelių sodinime dalyvavo ir Alytaus miesto tarybos narys, japoniškos kultūros puoselėtojas Kęstutis Ptakauskas, puikiai išmanantis sakurų sodinimo subtilybes.

 

Jis pasakojo, kad parke auge dviejų rūšių sakuros: vienos jau pradedančios žydėti, kitos – pražysiančios po mėnesio.

 

K. Ptakauskas atskleidė ir Alytaus verslininkų ketinimus: sakurų parką kasmet plėsti, kol čia augančių medelių skaičius pasieks šimtą.

 

Išskirtiniais žiedais pavasarį pasipuošiančias ir gyventojus bei miesto svečius džiuginančias sakuras miestui padovanojo „Maristika“, „Marisa“, „Transporto marisa“ ir „Stranglasas“.

 

Šios įmonės sakuromis miestą puošė ir anksčiau: 2015 metais 20 sakurų Dzūkijos sostinei dovanojo „Maristika“, praėjusiais metais UAB „Marisa“, minėjusi įmonės veiklos dvidešimt penkerių metų veiklos sukaktį, miestui dovanojo 25 sakuras, 13 metų mieste veikianti UAB „Transporto Marisa“ – 13, o vienuolika metų veikianti UAB „Stronglasas“ – 11 sakurų. 

Ankstesni straipsniai